Další posila pro Viktorii: slovenský středopolař Christián Herc!

Po Adamu Hlouškovi, Lukáši Kalvachovi a Ondřeji Mihálikovi hlásí plzeňská Viktoria další letní posilu.

uniwebwebynamiru2018

Červenomodrý dres oblékne dvacetiletý slovenský talent Christián Herc, jenž přichází na dvouleté hostování s opcí z anglického Wolverhamptonu. Poslední rok a půl odehrál na hostování v Dunajské Stredě.

Dvacetiletý Christián Herc je vnímán jako velký talent slovenského fotbalu. Proto si odchovance Nitry již v roce 2015 vyhlédli zástupci anglického klubu Wolverhampton Wanderers. Poslední rok a půl strávil na hostování v Dunajské Stredě, kde patřil k nejlepším hráčům nejen klubu, ale i celé slovenské nejvyšší soutěže a je členem reprezentačního výběru do jednadvaceti let.

„Christiána jsme pozorně sledovali během jeho působení v Dunajské Stredě a velmi nás zaujal. Jsem tedy rád, že jej nyní můžeme přivítat u nás ve Viktorii,“ uvedl na adresu dvacetiletého záložníka Adolf Šádek, generální manažer klubu. „Slibujeme si od něj posílení středu hřiště, navíc ideálně zapadá do naší koncepce, kdy jsme chtěli omladit a oživit tým,“ dodává Adolf Šádek.

Christián Herc bude ve Viktorii hostovat z Wolverhamptonu na dva roky s následnou možností opce na přestup.

„Na nové angažmá ve Viktorii se hodně těším. Vím, že v klubu v minulosti působilo, a i nyní působí hodně slovenských fotbalistů, kteří slavili s klubem velké úspěchy. Rád bych na ně navázal. Česká liga i zápasy v evropských pohárech jsou pro mě obrovskou výzvou,“ řekl po podpisu kontraktu mladý fotbalista. „Už jsem se informoval i na fanoušky, prý jsou v Plzni skvělí a na setkání s nimi se těším,“ vzkázal Christián Herc příznivcům Viktorie.

fcv

weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Kamiq

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018