Dobročinný bazar ve prospěch dětského oddělení Rokycanské nemocnice můžete navštívit do pátku

Pořídit si hezkou či užitečnou věc a zároveň pomoci zkrášlit dětské oddělení Rokycanské nemocnice je možné v rokycanském výtvarném centru Kolorka.

weby uniweb zprávy

Až do pátku 8. prosince se zde totiž koná dobročinný bazar, jehož celý výtěžek půjde právě na zkrášlení či vybavení dětského oddělení. Podpořit dětské oddělení lze i návštěvou benefičního koncertu, který se koná rovněž v pátek v restauraci Střelnice.

Bazar i koncert pořádají Michaela Nídelová a Dana Jágrová. Druhá jmenovaná měla na jaře dceru hospitalizovanou právě v Rokycanské nemocnici a jako poděkování za příjemnou péči se rozhodla se svoji kamarádkou nemocnici podpořit. Už na přelomu jara a léta uspořádaly podobný bazar a benefiční koncert. Nyní před Vánocemi akci opakují.

Přinést věci do bazaru mohli lidé v minulém týdnu. Teď se prodávají. „Jsou tu vánoční ozdoby, bytové dekorace, různé šperky, knížky, kabelky, obrázky, nějaké hračky a plno dalších hezkých i užitečných věcí. A samozřejmě tu máme trika s vyjádřením podpory dětskému oddělení. Přijďte. Vyberete si a hlavně pomůžete naší nemocnici,“ říká Michaela Nídelová.

Během týdne se určitě v bazárku zastaví i personál dětského oddělení. „Chystáme se tam. Je to milá a prospěšná akce. Moc za ni děkujeme organizátorkám i lidem, kteří si přijdou něco koupit,“ vzkazuje primářka dětského oddělení Rokycanské nemocnice Jaroslava Paduchová.

Dobročinný bazar

Kolorka – výtvarné dílny a obchůdek
 ul. Míru 20, Rokycany
PO – PÁ (4. až 8. 12.) 9:00 až 17:00

Benefiční koncert

Střelnice – velký sál restaurace
 ul. Míru 24, Rokycany
PÁTEK - 8. 12. – 19:30


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
fabia fl2018

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018
seo uniweb