Na Olympiakos zbývá posledních 1500 vstupenek

Velký zápas s Olympiakosem se blíží! Viktoriáni již v úterý 23. července od 19 hodin zahájí boj o čtvrtou účast ve skupinové fázi Ligy mistrů a lístky z pokladen postupně mizí.

uniwebwebynamiru2018

Na utkání zbývá posledních 1500 vstupenek, zajistěte si tu svou i vy.

Lístky se dají zakoupit jak na pokladnách Doosan Areny, tak i na prodejních místech Plzeňské vstupenky. Platí však omezení pěti vstupenek na jednu osobu. Standardně se nebude prodávat v den utkání, poslední možnost k zakoupení tak mají příznivci FCVP v pondělí.

Od 13 do 17 hodin budou otevřeny pokladny u Doosan Areny i v neděli, aby si každý fanoušek stihl zakoupit svou vstupenku a zajistit si tak místo na tomto velkém zápase.

Dále si fanoušci mohou pořídit lístky také na prodejních místech Plzeňské vstupenky, která mají v sobotu či neděli otevřeno. V pondělí pak poběží klasický prodej na pokladnách Doosan Areny od 9 do 17 hodin, na některých místech Plzeňské vstupenky lze koupit vstupenky i déle.

Na pokladnách stadionu ve Štruncových sadech je možné platit hotově i platebními kartami. Za velkým snem o Lize mistrů chceme vykročit s vámi v zádech, pojďme zaplnit stadion a vytvořit hráčům co nejlepší atmosféru!

fcv

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Kamiq

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018