Nový trend v amatérském sportu

V Plzni ji hraje již skoro stovka sportovců a hráčů neustále přibývá. Na začátku února zahajuje již svou šestou jarní sezónu. Řeč je o VAŠÍ LIZE, tedy amatérské lize ve squashi a badmintonu. „Nejlepší na VAŠÍ LIZE je zajištění čtyř kvalitních soupeřů každý měsíc,“ říká její hráč a vášnivý s...

uniwebwebynamiru2018

V Plzni ji hraje již skoro stovka sportovců a hráčů neustále přibývá. Na začátku února zahajuje již svou šestou jarní sezónu. Řeč je o VAŠÍ LIZE, tedy amatérské lize ve squashi a badmintonu.

„Nejlepší na VAŠÍ LIZE je zajištění čtyř kvalitních soupeřů každý měsíc,“ říká její hráč a vášnivý sportovec Jiří Konečný. „Vyhovuje mi také forma domlouvání zápasů“ dodává. Systém domlouvání zápasů je velmi důležitý pro fungování ligy, což potvrzuje organizátor VAŠÍ LIGY v Plzni, Petr Lundák: „Hráči si domlouvají termíny zápasů sami přímo na webu vaseliga.cz a mohou je odehrát v časech, kdy jim to nejvíce vyhovuje a v kterémkoli z plzeňských sportcenter. Dále si hráči na webu sami zapisují výsledky, sledují svoji pozici v lize, aktuality a také svoje statistiky.“

„Lidé jsou dnes hodně pracovně vytížení a na sport jim nezbývá tolik času. VAŠE LIGA je svým systém natolik flexibilní, že právě těmto lidem umožňuje pravidelný pohyb a zlepšování jejich dovedností,“ vysvětluje podstatu fungování VAŠÍ LIGY Petr Lundák. „Hráči VAŠÍ LIGY také mohou sportovat levněji, protože pro hráče jsou nabízeny slevy až 50 % v partnerských sportcentrech,“ vyjmenovává další výhodu.

Liga pro každého

VAŠE LIGA se původně vyvinula z ligy pro studenty, v největší amatérskou ligu ve sportech, které organizuje. „Předností VAŠÍ LIGY je, že ji může hrát opravdu každý, protože ji hraje tak široké spektrum hráčů i hráček, že síly s ostatními Plzeňáky mohou poměřit, jak začátečníci, tak současní i bývalí závodní hráči,“ shrnuje největší výhodu Petr Lundák.

„LIGU jsem vymyslel před sedmi roky a pořád mě baví ji hrát. Můžu totiž potkávat hráče na své úrovni a pořád se zlepšovat,“ říká o úspěchu VAŠÍ LIGY její zakladatel, Tomáš Reinbergr.

www.vaseliga.cz


weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
čt 23.1.2014 09:09
0 +
 
Kapely s příběhem

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018