ODS v KV kraji se zcela změní

Žádný ze současných poslanců ODS za Karlovarský kraj se zřejmě po volbách v příštím roce do Poslanecké sněmovny nevrátí.

weby uniweb zprávy

Žádný ze současných poslanců ODS za Karlovarský kraj se zřejmě po volbách v příštím roce do Poslanecké sněmovny nevrátí.
    Pavel Lang propadl již v karlovarských primárkách (5. místo). Šance Jiřího Svobody na znovuzvolení poklesly po regionálním sněmu ODS v Chebu. Na krajské kandidátce obsadil až třetí místo a o jeho poslaneckém mandátu rozhodne úspěšnost strany ve volbách.
    Krajským lídrem ODS zvolil sněm městského zastupitele Miloše Pateru, dvojkou se stal zastupitel z Chodova na Sokolovsku Josef Suk. Po třetím Svobodovi následuje na čtvrtém místě Pavel Novák z Chebu a jako pátý někdejší poslanec ODS Ivan Vrzal.
    Za nejdůležitější považuji urychlené vybudování rychlostní komunikace Praha-Karlovy Vary-Cheb, řekl Patera. Je rovněž třeba pomoci kvůli zaměstnanosti menším obcím s hledáním vhodných investorů. Třetí prioritou je restrukturalizace daňového systému tak, aby více vybraných peněz zůstávalo v místě, kde vznikají.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
st 12.12.2001 09:430 +
 
Led

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018