Plzeňští Indiáni spouští program pro věrné fanoušky, získat můžete nevšední zážitky i dárky

Hokejový klub HC ŠKODA Plzeň spustil pro novou sezónu program INDIAN PATRIOT.

weby uniweb zprávy

Ten je určen všem fanouškům, kteří chtějí být součástí indiánů, žít s nimi v co nejužším kontaktu, získat nevšední zážitky a zároveň pěkné dárky z limitovaných edicí.

Program INDIAN PATRIOT je určený všem fanouškům plzeňského klubu, kterým nestačí jen fandit, ale chtějí se svým klubem i částečně žít. „Snažili jsme se program oproti loňskému roku obohatit, a to především o zážitky. Z ohlasů fanoušků víme, že ty jsou pro ně nejcennější,“ uvedl generální manažer klubu Martin Straka.

Výhody, které může INDIAN PATRIOT během sezóny využít, však nejsou pouze v podobě různých setkání a zážitků, ale týkají se i slev ve fanshopu HC ŠKODA Plzeň. Patrioti získají i sady fotek hráčů s podpisy, limitované edice triček a přednostní informační servis.

„V uplynulém ročníku byl počet členů 72. Věříme, že letos se počet patriotů ještě zvýší. Díky fanouškům cítíme podporu a pak se i lépe bojuje na ledě,“ říká dále Martin Straka.

Plzeňští fanoušci jsou nedílnou součástí indiánského příběhu. Klub zachovává i letos symbolickou cenu programu 1929,- Kč, aby patriotů mohlo být co nejvíce. Program INDIAN PATRIOT můžete také darovat formou dárkového poukazu.

Prodej byl zahájen 1. 6. 2017. Členství v klubu INDIAN PATRIOT lze zakoupit přes E-shop nebo osobně ve fanshopu. Prodejní místo FANSHOP HC Škoda Plzeň, Štefánikovo náměstí 1, 301 33 PlzeňKomentáře

Váš komentář článku...

ARCHIV ZPRÁV
so 10.6.2017 14:092 +
 
apb zprávy kariéra

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018
seo uniweb