Policisté dohlížejí na fanoušky zápasu Viktoria - Slavia

V neděli od 17 hodin se koná fotbalové utkání mezi kluby FC Viktoria Plzeň a SK Slavia Praha, během něhož na veřejný pořádek a bezpečnost v dopravě bude dohlížet několik desítek policistů.

uniwebwebynamiru2018

V neděli 17. února 2019 nás čeká fotbalový duel, ve kterém proti sobě v souboji nastoupí FC Viktoria Plzeň vs. SK Slavia Praha, jedná se o 21. kolo Fortuna Ligy. Souboj proti prvnímu celku tabulky.

Krajské ředitelství policie Plzeňského kraje v této souvislosti přijalo bezpečnostní opatření, při kterém se policisté budou zaměřovat na zajištění klidu a veřejného pořádku a budou dohlížet na bezpečnost a plynulost silničního provozu, a to nejenom v okolí samotného fotbalového stadionu, ale i na celém území plzeňské metropole. Cílem bezpečnostního opatření bude zajistit bezproblémový průběh této akce. Do opatření jsou zapojeni kolegové ze služby pořádkové policie, ze služby dopravní policie, ze služby kriminální policie a vyšetřování, cizinecké policie včetně kolegů z antikonfliktního týmu i policistů z oddělení služební kynologie.

Policisté budou po celou dobu bezpečnostního opatření samozřejmě monitorovat pohyb fanoušků obou klubů a zajišťovat jejich doprovod.

"Pozornost z naší strany bude věnována vlakovému i autobusovému nádraží a příjezdovým trasám do Plzně. Při realizaci bezpečnostního opatření plzeňští policisté úzce spolupracují nejen s pořadatelskou agenturou, ale i s kolegy pořádkových jednotek z Karlovarského a Jihočeského kraje. Před utkáním, v jeho průběhu i po jeho skončení budou policisté monitorovat situaci za využití mobilního monitorovacího centra. K dispozici v rámci opatření máme i kolegy z oddělení služební hipologie Krajského ředitelství hlavního města Prahy," říiká policejní mluvčí Iveta Kořínková.

Nutno také zmínit, že mohou vzniknout problémy s parkováním. "Doporučujeme si zajistit zaparkování vozidel v okrajových částech města Plzně a do centra se dopravit městskou hromadnou dopravou nebo pěšky. Parkování nebude možné ani na Denisovo nábřeží v Plzni a v ulici Dřevěná. V souvislosti s fotbalovým utkání bude pivovarská lávka do Štruncových sadů uzavřena," dodává Kořínková.


weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
porsche auto homepage

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018