SAID EL AMIR vystoupí na 6.ročníku festivalu Orient Dream v Plzni

Said el Amir je již 25 let inovativním tanečníkem, lektorem a choreografem. Díky svému hlubokému tanečnímu vzdělání v orientálním tanci, arabském folklóru, jazzovém a moderním tanci i v současném baletu je Said oblíbeným a vyhledávaným lektorem po celém světě. V Plzni Said el Amir vystoupí dne 2.5.2015.

uniwebwebynamiru2018

Plzeňský festival orientálního tance

ORIENT DREAM je plzeňský festival orientálního tance, hudby a kultury Blízkého a Středního Východu pořádaný jako nezávislá, doprovodná akce vrámci Festivalu arabské kultury v Plzni.
Koncepcí festivalu ORIENTDREAM je propojení laické veřejnosti, amatérské a profesionální taneční komunity za účelem vzdělávání i zábavy. Program festivalu proto zahrnuje přednášky, soutěžní přehlídku, semináře, show a další doprovodný program jako např. bazar, výstavy, besedy apod.
Cílem festivalu ORIENTDREAM je tak ukázat rozmanitost a krásu orientálního tance na umělecké úrovni, seznamovat širokou veřejnost s různými druhy a styly orientálního tance a hudby a propojovat tak laické publikum s profesionály. Za tím účelem jsou zváni hosté, profesionální tanečnice a tanečníci jak ze zahraničí, tak z Čech, kteří jsou doplněni o vybrané amatérské tanečnice a taneční skupiny z různých míst ČR.
Pro diváky je tak každoročně připravena pestrá taneční a hudební show na profesionální úrovni, kterou se snažíme rok od roku zlepšovat.
Velmi nás těší, že za uplynulých pět let máme již své vlastní publikum, které se za námi pravidelně vrací, což je pro nás důkazem dobře odveděné práce.

Festival je v rámci taneční komunity v ČR známý díky své přátelské atmosféře, kvalitní organizaci a zachování autenticity a čistoty stylů.

6.ročník se uskuteční 2.5.2015. Přijďte se podívat!

Více informací o organizátorovi festivalu Orient Dream naleznete na stránkách www.kamilah.eu.

Fotogalerie
weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
uniweb weby

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018