Škodaland s koupacím jezírkem osvěžuje Plzeňany už sedm let

Sedm let uběhlo od otevření multifunkčního areálu Škodaland na břehu přehrady České údolí.

weby uniweb zprávy

Za tu dobu si do areálu našly cestu tisíce lidí a vedení třetího plzeňského obvodu jej neustále zvelebuje. Kromě již standardních věcí jako je restaurace, půjčovna sportovních potřeb a minigolfu, kamerového systému, wi-fi připojení, dětského a senior koutku a samozřejmě koupacího jezírka, přichází obvod s dalšími novinkami.

„Snažíme se vycházet vstříc občanům, chceme, aby se ve Škodalandu cítili dobře a zároveň bezpečně,“ říká starosta centrálního obvodu Radislav Neubauer. „Rozšířili jsme odpočinkovou plochu kolem jezírka a u in-line dráhy jsou pro sportovce připravené pancéřované schránky s klíčky pro úschovu osobních věcí“, dodává starosta Neubauer.

Městský obvod Plzeň 3 ale připravil i další vylepšení oblíbeného relaxačního místa.

„Kolem koupacího jezírka jsme nechali položit nový travnatý koberec a především umístili nové hygienické zázemí, kde sportovci najdou toalety, šatny a sprchy“, vypočítává Radoslav Škarda, I. místostarosta MO Plzeň 3. „Klíče budou k dispozici hned u parkoviště nebo u pokladny“, upřesňuje Radoslav Škarda.

Samozřejmostí je pravidelná výměna písku na beach volejbalovém hřišti a také rezervační systém sportovišť, který běží už pátým rokem. Návštěvníci mají online přehled, zda je v jimi zvolený termín určité hřiště volné nebo už obsazené. Přímý odkaz na rezervace, ale také kalendář akcí, fotogalerie a další zajímavosti, najdou zájemci na oficiálních stránkách areálu – www.skodaland.eu.

Fotogalerie

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
englishfocus

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018
seo uniweb