Třetí sbírkové dny kampaně Voda pomáhá dodají šťávu rekonstrukci Domova Radost

Na částce 43 075 korun se ustálil výtěžek v pořadí třetího ročníku sbírkových dnů charitativní kampaně Voda pomáhá.

uniwebwebynamiru2018

Dobrovolníci a zaměstnanci Diakonie Západ během tohoto a minulého týdne navštívili 6 západočeských měst, kde nabízelispeciální přírodní pramenitou vodu či bylinný čaj Napomáhač diakonický.
 
„Do třetice již nám nepřálo tolik počasí, ale i přes přísun vody z nebe se podařilo 84 kolegům z Diakonie Západ a dobrovolníkům ze SOŠ a SOU Horšovský Týn, Vyšší odborné školy zdravotnické Plzeň a Církevní SŠ v Plzni osvěžit 1 435 osob,“ uvádí koordinátor kampaně Voda pomáhá Tomáš Benda.  
 
„Získané peníze tradičně rozdělíme mezi naše projekty na vodě. Prostředky v největší míře pomohou aktuální rekonstrukci 11 pokojů v Domově Radost pro osoby s postižením. Menší obnosy pak putují na uskutečnění snu o vlastním bydleníKristýně z chráněného bydlení Můj 1+0 Přeštice a za dětmi v náhradní rodinné péči,“ doplňuje Benda 
 
Kampaň Voda pomáhá ovšem nekončí. Osvěžení bude dále nabízet na různých akcích. V nejbližších dnech například na Plzeňských farmářských trzích, Divadelním létu pod plzeňským nebem nebo Noci s operou.
 Klienty Diakonie Západ je možné podpořit také online darem na stránkách kampaně  vodapomaha.cz
 

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Jazyková škola Lite

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018