Třetí sbírkové dny kampaně Voda pomáhá dodají šťávu rekonstrukci Domova Radost

Na částce 43 075 korun se ustálil výtěžek v pořadí třetího ročníku sbírkových dnů charitativní kampaně Voda pomáhá.

uniwebwebynamiru2018

Dobrovolníci a zaměstnanci Diakonie Západ během tohoto a minulého týdne navštívili 6 západočeských měst, kde nabízelispeciální přírodní pramenitou vodu či bylinný čaj Napomáhač diakonický.
 
„Do třetice již nám nepřálo tolik počasí, ale i přes přísun vody z nebe se podařilo 84 kolegům z Diakonie Západ a dobrovolníkům ze SOŠ a SOU Horšovský Týn, Vyšší odborné školy zdravotnické Plzeň a Církevní SŠ v Plzni osvěžit 1 435 osob,“ uvádí koordinátor kampaně Voda pomáhá Tomáš Benda.  
 
„Získané peníze tradičně rozdělíme mezi naše projekty na vodě. Prostředky v největší míře pomohou aktuální rekonstrukci 11 pokojů v Domově Radost pro osoby s postižením. Menší obnosy pak putují na uskutečnění snu o vlastním bydleníKristýně z chráněného bydlení Můj 1+0 Přeštice a za dětmi v náhradní rodinné péči,“ doplňuje Benda 
 
Kampaň Voda pomáhá ovšem nekončí. Osvěžení bude dále nabízet na různých akcích. V nejbližších dnech například na Plzeňských farmářských trzích, Divadelním létu pod plzeňským nebem nebo Noci s operou.
 Klienty Diakonie Západ je možné podpořit také online darem na stránkách kampaně  vodapomaha.cz
 

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Auto CB - Škoda si léto neochladit

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018