Úspěšné české vzpěračky nafotily sexy kalendář pro rok 2015

Úspěšné české vzpěračky nafotily hezký kalendář pro rok 2015. V kalendáři je 12 našich úspěšných vzpěraček v rozmezí 18 - 31 let. Na velké fotce můžete u každé vzpěračky vidět její krásu, na malé v růžku pak její sílu. Pod fotkou najdete jméno, nejlepší výkony ve vzpěračských disciplínách trhu a nad...

uniwebwebynamiru2018

Úspěšné české vzpěračky nafotily hezký kalendář pro rok 2015. V kalendáři je 12 našich úspěšných vzpěraček v rozmezí 18 - 31 let. Na velké fotce můžete u každé vzpěračky vidět její krásu, na malé v růžku pak její sílu. Pod fotkou najdete jméno, nejlepší výkony ve vzpěračských disciplínách trhu a nadhozu, a nakonec i váhovou kategorii, ve které závodí.

Zeptali jsme se Julie Švecové - vzpěračky a organizátorky focení, jak a proč vlastně kalendář vznikl.

Proč kalendář vznikl?

S myšlenkou, že jednou nechám udělat kalendář vzpěraček, jsem si pohrávala už několik let zpět. Snad každá vzpěračka se neustále setkává s údivem okolí, když zmíní, co dělá za sport. "Ty vzpíráš? Taková hubená holka?" nebo "Na to teda nevypadáš! Vzpírání? Proč si raději nevybereš nějaký ženský sport? Budeš vypadat jako chlap." Tyto i další věty v různých obměnách slýcháme ze všech stran. Většina lidí zná vzpěračky pouze z televize, kde nám ukazují ze světových závodů pouze muže a ženy z nejtěžších váhových kategorií.

Chtěla jsem, aby si lidé uvědomili, že i vzpírat se dá pro zábavu, bez toho, aby se z žen stávali muži.

Nejtěžší je vždy začít. Má první představa byla, že kalendář uděláme pouze nízkonákladově. Když jsem ale viděla nadšení mnou oslovených vzpěraček na focení, začala jsem čím dál tím víc věřit v úspěch kalendáře a tím rostla i má odvaha do něj investovat.

Z doporučení známých jsem si vybrala profesionálního fotografa - Patrika Pšeju, který podle mého názoru dělá úžasné fotky. Chtěla jsem, aby fotograf dokázal zachytit ženskou krásu a atmosféru místa. Od začátku jsem věděla, že se bude fotit v Novém Hrozenkově u jezera Balaton. Vypadá to tam dobře a uprostřed prázdnin tam tradičně bývají pořádány závody. To je skvělá přiležitost, aby se sešlo tolik vzpěraček najednou a mohlo se tak vše nafotit v jeden den.

Nakonec se povedly opravdu pěkné fotky, což můžete i sami posoudit.

Julie Švecová

Kalendář si můžete objednat na adrese: www.vzperacky.cz


weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Další články z rubriky

ARCHIV ZPRÁV
čt 9.10.2014 08:41
0 +
 
škoda scala

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018