Úterní Pohoda ve znamení digitálního hardcoru a noise rocku!

Po dvou letech se na místo činu, do Pohody vracejí staří dobří, rozhodně ne každí další It’s Everyone Else ze Slovinska a rovnou s novou deskou a šou. Jako společnost si sebou přibalili dvojku z Lipsksa Makata-O, kteří se nejen počtem ale i určitou syrovostí IEE dosti podobají, ale zároveň jsou úplně jiní. Asi jako každý, další.

lite2018

IT'S EVERYONE ELSE [Slo]
industrial hardcore/noise/synth

http://itseveryoneelse.bandcamp.com/
http://itseveryoneelse.tumblr.com/


It’severyone else jsou dva synťáky, dva hlasy a sampler. Holka a kluk. Stylově se duo pohybuje od post-industriálního noise synth rocku, přes hardcore po pomalejší melodické pasáže. Snaží se rozbít zažité postupy v elektronické hudbě a dle ohlasů na jejich debut se jim to doma na Slovinsku daří, což potvrzuje spousta kladných recenzí a ustájení se pod labelem Noise appeal records. Kdo je zažil před pár lety v Pohodě před Remkem nebo před dvěma lety s Cousin, tak ví sví a dorazí. Navíc nedávno vydalo nové LP Heaven is an empty room, přestěhovali se do Německa a my se těšíme jak s náma zasejc vytřou Pohodu!

https://www.youtube.com/watch?
https://www.youtube.com/watch?-qII
https://www.youtube.com/watch?
https://www.youtube.com/watch?

MAKATA-O /De
noise rock / sludge

https://makata-o.bandcamp.com/
http://makatao.blogsport.eu/info/


Vyzbrojeni pouze basou a bicíma, Makata-O vytváří zfuzovanou a hodně bahnitou vlnu zvuku, která Tě spolkne a hned na to vyplivne do louže melodické agrese. Takto je popisují IEE, vzali si je s sebou na tour a my se těšíme až nás sežerou a poplivou!

https://www.youtube.com/watch?
https://www.youtube.com/watch?

Kdy: 21.3.2017
Kde: Pohoda Music club
Start: 21:00


>> Pozor, koncert navazuje na akci v Sally Brown, kde se představí 0100 a norský peklo NAG! Takže plán 20-22 - Sally, 22:10 – 23:45 Pohoda! Více info brzy a přilepená akce zde:https://www.facebook.com/events/316460968749462/<<

Lineup:

22:10 – Makata-O
23:00 – It’s Everyone Else

Vstup: 100,- a více
80,- pokud si už podpořil kulturu v Sally ;-)

Fb event.: https://www.facebook.com/events/711044642409561/

Fotogalerie

Komentáře

Váš komentář článku...

ARCHIV ZPRÁV
ne 19.3.2017 19:00
Video
1 +
 
apb hp side a

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018
seo uniweb