V Heřmanově Huti bude za rok dvacítka nových bytů

Tři bytové domy s 21 byty postaví společnost Solehada, s.r.o., ve spolupráci s Euroreality Plzeň, s.r.o v obci Heřmanova Huť.

Sportmanie

Výstavba začala letos v červnu a bude dokončena za rok.  Společnost postaví 21 bytů různých velikostí, a to 1+kk, 2+kk a 3+kk. Menší byty budou vhodné zejména pro seniory, větší pro rodiny s dětmi.

Projekt vznikl na základě toho, že společnost Euroreality, která se zabývá zprostředkováním prodeje a pronájmu nemovitostí, zjistila v tomto regionu nedostatečnou nabídka bytů. Poděkování za součinnost při realizaci tohoto projektu patří  zastupitelstvu a starostovi Heřmanovy Hutě.

Heřmanova Huť se nachází přibližně 23 km na západ od Plzně. Skládá se ze tří katastrálních území ­­- Dolní Sekyřany, Horní Sekyřany a Vlkýš. Centrum obce leží v části Vlkýš. V obci žije přibližně 1800 obyvatel. Je zde mateřská škola, devítiletá základní škola, pošta, ordinace praktického lékaře pro dospělé, děti i dorost, stomatolog i obchody potravin a smíšeného zboží.

Obec má výbavu i pro sportování a relaxaxi. Nachází se zde relaxačně sportovní areál pro všechny věkové kategorie RELAX -SPORT park POND, dále sportovní areál pro relaxaci BIKE park a IN-LINE dráha, dětské hřiště i víceúčelové hřiště na míčové hry.

foto: hermanovahut.cz

Komentáře

  • Před 10 měsíci

    Dobrý den,
    chtěla bych se zeptat jestli budou byty pak k odkoupení nebo do pronájmu? A jestli už existuje nějaký pořadník na byty.
    Děkuji mockrát

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Festival regionálních potravin Plzeňského kraje 2019

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018