V Plzni otevírá klinika specializovaná na léčbu lupénky

Derma Medical Clinic v Praze (dříve Klinika Praha Krč) právě otevírá své pobočky v několika dalších městech české republiky: Plzeň, České Budějovice, Hradec Králové, Brno, Ostrava. Derma Medical Clinic se specializuje především na léčbu lupénky a vitiliga excimerovým laserem XTRAC. Jako jediná v ČR ...

nostresszpravytop

Derma Medical Clinic v Praze (dříve Klinika Praha Krč) právě otevírá své pobočky v několika dalších městech české republiky: Plzeň, České Budějovice, Hradec Králové, Brno, Ostrava. Derma Medical Clinic se specializuje především na léčbu lupénky a vitiliga excimerovým laserem XTRAC. Jako jediná v ČR pracují s touto moderní technologií.
Vzhledem k tomu, že léčba vyžaduje ošetření několikrát týdně, pacienti potřebují mít laser regionálně dostupný. Proto se postupně otevřou tyto specializované ambulance ve všech krajských městech ČR.
Derma Medical Clinic zároveň pořádá týdenní akci v návaznosti na Světový den lupénky 29.října 2014.
Pacienti „lupenkáři“ se mohou objednávat na konzultaci zdarma celý první listopadový týden, tedy 3. až 7. listopadu 2014, na všech pobočkách Derma Medical Clinic. Na konzultaci se budou moci pacienti blíže seznámit s léčbou excimerovým laserem. Dále mohou zjistit cenu za kúru ošetření, která je vždy závislá na rozsahu kůže postižené lupénkou (velikosti ložisek). V konzultačním týdnu bude zároveň poskytována sleva na léčbu excimerovým laserem.


Komentáře

Váš komentář článku...

ARCHIV ZPRÁV
út 7.10.2014 12:170 +
 
lite zprávy

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018
seo uniweb