Viktoria na Slovensku dvakrát vyhrála

Plzeňští fotbalisté porazili na soustředění Inter Bratislava i Ružomberok, v pondělí se utkají s Jihlavou.

Druhou výhru získali na soustředění ve slovenském Senci plzeňští fotbalisté. Západočeši po sobotním vítězství nad Interem Bratislava porazili v neděli Ružomberok 2:0.
Výhru Viktorie zajistili útočníci Bednář s
Vágnerem už během prvního poločasu.
"Hlavně první půle zápasu byla velmi kvalitní a odehrála se ve velkém tempu. Po změně stran to už takové nebylo," řekl ČTK trenér Plzně Zdeněk Michálek.
Jeho svěřenci v druhém poločase ještě mohli vedení zvýšit, ale stoper Zakopal, který v sobotu
proměněnou penaltou rozhodl o výhře nad Interem, tentokrát ve stejné situaci zaváhal a trefil jen tyč.
Plzeňští fotbalisté se v pondělí vrátí domů a na zpáteční cestě odehrají zápas v Jihlavě. Ten ačne ve 14 hodin.
Výsledek: Viktoria Plzeň - Ružomberok 2:0 (2:0)
Branky: 20. Vágner, 30. Bednář.
Sestava Plzně: Ticháček - M. Knakal (80. P. Knakal), Rada, Zakopal, Smola - Limberský (80. Borek), Vlček, Barteska, P. Šíma (75. Šiml) - Bednář (83. Smejkal), Vágner.