Viktoria remizovala v Drážďanech

Přípravné utkání fotbalistů Plzně v Německu skončilo bez branek, sudí neuznali zřejmě regulérní gól Vlčkovi

Bezbrankovou remízou skončilo přípravné utkání fotbalistů Dynama Drážďany a Viktorie Plzeň,
které se v úterý hrálo na půdě německého klubu.
Na obou stranách se objevily nové tváře: v dresu Dynama Pergl s Ulichem, za Plzeň hrál poprvé navrátilec Petr Vlček.
Vlček zřejmě nejpozději ve čtvrtek podepíše na západě Čech smlouvu na jeden a půl roku, ale už ve svém prvním představení v dresu Viktorie po devíti letech se mohl zapsat mezi střelce. V druhém poločase totiž vstřelil podle všeho regulérní gól, který ale rozhodčí neuznali. Branku mohl dát také Bednář, jenže ten v 70. minutě neproměnil penaltu.
V dresu domácího druholigového klubu se poprvé předvedli vždy na jeden poločas fanouškům Pavel Pergl a Ivo Ulich, kteří tým posílili počátkem týdne, a hrála také další posila - slovenský
záložník Ján Kožiak.
Dynamo Drážďany - Viktoria Plzeň 0:0. Sestava Plzně: Ticháček - M. Knakal, Zakopal (46. Smejkal), Rada, Smola - Fillo, Vlček, Barteska (60. J. Šíma), P. Šíma - Vágner (46. Borek), Bednář.