Viktoria získala talentovaného záložníka Dominika Janoška

Další posilu hlásí mistrovská Viktoria Plzeň. Čtyřletý kontrakt s klubem podepsal talentovaný záložník Dominik Janošek, který přichází ze Slovácka.

lite2019news_pruh

V Uherském Hradišti ale i nadále zůstává na hostování.

Záložník, který zítra oslaví dvacáté narozeniny, se již v utlém věku prosadil do nejvyšší české soutěže. První půlrok ročníku 2017/2018 strávil v kádru brněnské Zbrojovky, kde nastoupil do čtyř duelů. Výrazněji se prosadil na jaře v kádru Slovácka – odehrál celkem 741 minut, když naskočil do 10 utkání.

Dominik Janošek nastupuje také za mládežnické výběry České republiky, odehrál například i jedno utkání za kategorii U21. Na západě Čech nyní podepsal čtyřletou smlouvu, prozatím ale bude působit na hostování v kádru Slovácka.

„Dominik je velice perspektivní a talentovaný fotbalista, takže jsme rádi, že ho můžeme přivítat ve Viktorii. Pro jeho fotbalový růst bude nejlepší, aby pravidelně nastupoval v nejvyšší soutěži, takže letní přípravu a sezonu začne ještě v dresu Slovácka, my jej však budeme detailně sledovat. Věřím, že v budoucnu bude pevným členem našeho kádru,“ okomentoval přestup Adolf Šádek, generální manažer klubu.

„Zájem Viktorie o Dominika nás velmi potěšil. Má předpoklady pro to, aby v budoucnu hrál v týmu důležitou roli. Zároveň jsme rádi, že se oba kluby domluvily a hráč bude moci v nejbližších měsících svou kariéru rozvíjet a sbírat další ligové zkušenosti na Slovácku,“ dodal Roman Brulík z agentury RBR Sport Consult, která fotbalistu zastupuje.

fcv

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Další články z rubriky

pulmaraton zpravy

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018