Vlak smetl auto i se dvěma dětmi

Vrtulník z místa transportoval teprve rok a půl starého chlapečka

zpravywellness2018

Včera v podvečer došlo k velice vážné železniční havárii, kdy se kolem šesté hodiny večer na železničním přejezdu střetl vlak Ex 352 "Západní expres" jedoucí ve směru od Plzně s osobním automobilem. Ke střetu došlo na železničním přejezdu v Rašínově ulici ve Staňkově.
     Dle prvotních zpráv vozidlo Ford Fusion řídila žena vezoucí svou sestru a dvě děti. Řidička jela od svých rodičů, dle svého tvrzení vůbec nezaregistrovala na přejezdu světla a najednou došlo ke srážce. Vlak narazil do pravé zadní části vozu, kterou zcela zdemoloval a odhodil vůz několik metrů.

     Zraněným v autě okamžitě přiběhli na pomoc svědci události.
     Záchranáři na místě ošetřili a do nemocnice transportovali obě dospělé ženy i oba chlapce. Nejvážněji byl zraněn rok a půl starý chlapeček, kterého z místa ve velice vážném stavu transportoval vrtulník.
     Ve vlaku cestovalo asi šedesát lidí, z nichž nebyl zraněn nikdo.

     Dle Českých drah je provoz na hlavní z Plzně do Domažlic přerušen a vypravena autobusová doprava. Cestujícím jedoucím do Německa bude v Domažlicích zajištěn přestup na vlak Ex 350.
Cestující jedoucí z Domažlic do Plzně hl.n. použijí vlak Os 7431, který pojede v úseku Blížejov - Holýšov náhradní autobusovou dopravou, z Plzně hl.n. použijí vlak Ex 363 do Prahy hl.n

Fotogalerie

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
čt 12.7.2018 12:00
0 +
 
avalon2018

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018
seo uniweb