Zaplacená mikina ženě z Domažlic nedorazila

Žena si objednala zboží prostřednictvím internetového portálu. Po zaplacení je však neobdržela, ani jí nebyly vráceny peníze.

uniwebwebynamiru2018

Domažličtí policisté šetří případ podvodného jednání, kterého se měl dopustit neznámý pachatel tím, že na jednom z internetových portálů nabízel k prodeji mikinu značky Tommy Hilfiger. Sedmatřicetiletá žena z Domažlic na tento inzerát zareagoval a po předchozí domluvě zaslala prodávajícímu bankovním převodem částku 450 korun. Po zaplacení zmíněné částky se osoba nabízející oblečení přestala s kupující komunikovat. Policisté proto celý případ zadokumentovali jako přestupek proti majetku a po pachateli pátrají.

V dnešní době mnoho lidí neprovádí nákupy jen v kamenných obchodech, ale stále více jich využívá nabídek internetového nakupování z pohodlí domova. V tomto případě lze nepochybně najít i výhody. Zboží si můžeme vybírat, jak dlouho chceme. Poté stačí jedno kliknutí myši a máme ho v košíku. Výrobky i jejich ceny si mezi sebou můžeme nezávisle porovnávat a nemusíme osobně navštěvovat jednotlivé obchody. To vše vede k úspoře času a mnohdy i finančních prostředků. Námi vybrané a objednané zboží je poté zasláno na adresu, kterou si sami určíme. Je třeba však zvážit i možná rizika, která jsou s nakupováním na internetu spojena. Pokud za vybrané zboží zaplatíme prodávajícímu předem, vystavujeme se určitému riziku. V některých případech se totiž nemusíme dočkat zboží, které jsme si objednali, a také peněz, které jsme za ně zaplatili. Rovněž se nenechme zlákat nápadně výhodnými podmínkami nákupu a velmi nízkou cenou výrobků v porovnání s běžnou cenou v obchodech.


weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
st 6.3.2019 06:450 +
 
Dožínky Plzeňského kraje

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018