Zval si do cizího domu v Tachově návštěvy

Na podezřelý pohyb v domě upozornil pozorný soused.

weby uniweb zprávy

Policisté na místě následně zadrželi celkem devět osob. Pět z nich přímo v domě, zbylé čtyři na ulici v blízkosti domu. 

     Tachovští policisté se zabývají případem krádeže a porušování domovní svobody, ze kterého je podezřelý 29letý muž z Tachova. Ten měl 20. listopadu letošního roku za pomoci násilí vniknout do jednoho domu v Tachově. Na podezřelý pohyb v objektu upozornil pozorný soused. Policisté na místě zadrželi celkem devět osob, z nich se pět nacházelo uvnitř domu, zbylé čtyři byly zadrženy na ulici. Jak se následně ukázalo, dotyčný v domě pobýval celkem pět dnů, v průběhu kterých zval do domu další osoby. Při ohledání domu za přítomnosti majitelky bylo zjištěno, že byl celý dům prohledán, věci v něm jsou rozházené a že chybí televizor, sada porcelánových hrnečků, stříbrný medailonek a další věci v hodnotě kolem 20 tisíc korun. Policisté při ohledaní zajistili řadu věcí, jako například elektroniku, oblečení, ale i bílou krystalickou látku, která při provedeném testu reagovala jako amfetamin.
      Ve věci zahájili tachovští policisté úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádeže a přečinu porušování domovní svobody. V tuto chvíli však není vyloučené rozšíření právní kvalifikace ani trestní stíhání dalších osob. 

      V tomto případě můžeme kvitovat reakci pozorného souseda, který v souvislosti s podezřelým pohybem v domě poškozené nejprve kontaktoval ji samotnou a následně i policii. Obecně doporučujeme, aby lidé, kteří odjíždějí na delší dobu ze svých obydlí, poprosili sousedy, aby si všímali dění kolem jejich domů či bytů.


weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
čt 29.11.2018 06:300 +
 
renaultbike

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018