Hledáte relaxační masáže v Plzni?

Potřebujte se uvolnit a odstranit únavu? Chcete se příjemně zrelaxovat a odpočinout si? Přijďte k nám do salonu!

weby na míru UNIWEB

Potřebujte se uvolnit a odstranit únavu? 

Náš salon nabízí masáže vhodné pro prokrvení celého těla, které urychlují metabolismus, odstraňují vyčerpanost, redukují otoky a celulitidu. 

AYURDESHA masáže

Také nabízíme AYURDESHA masáže, při kterých se na celé tělo vmasíruje peeling, klient krátce relaxuje, poté se peeling odstraní. Celé tělo se masíruje teplým olejem, masáž je ajurvedská zaměřená na energetická centra. Další masáže jsou vhodné pro celkovou relaxaci těla a duše, při kterých se čistí a zjemňuje pleť, snižuje krevní tlak a blahodárně působí na nespavost a také jako afrodisiakum. Tato AYURDESHA masáž je kombinace švédské, aromaterapie a shiatsu masáže s použitím speciálního teplého oleje dle přání zákazníka. Při této masáži se masíruje i hlava.

AYURDESHA = luxusní kosmetika ze Srí Lanky

Tato značka kosmetiky používá k výrobě jen ty nejlepší přírodní složky, čisté éterické oleje a rostlinné výtažky a nikdy nepřidává do svých výrobků parfémy. To proto, aby se k zákazníkům dostaly jen přímé benefity přírody v jejich nejčistší podobě. Léčivé složky z éterických olejů a extraktů jsou přímo vstřebávány kůži a čichem a tím pak pomáhají tělu obnovit svou fyzickou, duševní a duchovni rovnováhu. Můžete vyzkoušet nejlepší umění přírody – Ayurvedy. Znalosti, které byly nabývány a předávány s tisícem let zkušeností a instinktu lidské evoluce. Představuji vám nejlepší dar umění Ayurvedy. AYURDESHA je profesionální řadou produktů pro SPA & wellness.

Účinky AYURDESHA masáže

Dokonalé uvolnění těla a zklidnění mysli odstraňuje duševní neklid, předchází únavě způsobené rutinní prací, napomáhá znovuzískání pružnosti kloubů, šlach i vazů, uvolňuje svaly, posiluje imunitní systém a uvolňuje zatížení nervového systému. Uvolňuje nečistoty uložené hluboko v buněčných strukturách těla, vyživuje tkáně a tělo, podporuje dlouhověkost a prodlužuje život. Ájurvédská masáž napomáhá usínání, zanechává kůži krásně vláčnou a hebkou, odstraňuje jedovaté látky z těla – detoxikuje, podporuje regeneraci a omlazení pro každý konstituční typ.

Náš salon Maya v Plzni nabízí také tyto služby:

  • péče o pleť (ošetření pleti, hloubkové čištění a omlazení pleti v Plzni, kosmetické ošetření, vylepšení pleti)

  • eshop s kosmetikou (sérum na vlasy, na řasy)

Přijďte se k nám uvolnit a odpočinout si!

Adresa: Rooseveltova 15/35, Plzeň 301 00
Telefon: +420 777 188 877
E-mail: michaelahyncikova@gmail.com
Web: www.kosmetikamaya.cz

Autor: Kosmetika a masáže Salon Maya Článek může obsahovat komerční sdělení.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
The Loop Jazz Club

Hlavní zprávy

 

čez zprávy CEZ pomahej pohybem
uniweb weby