Hotel Enjoy Inn jako jediný hotel v centru Plzně nabízí ubytování v luxusních apartmánech

Hledáte ubytování v luxusních apartmánech v Plzni? Využijte služeb hotelu Enjoy Inn!

DEZINFEKCE.sk 2021

Luxusní ubytování v centru Plzně

Hotel Enjoy Inn *** se nachází v samém centru města Plzně. Jako jediný hotel v centru Plzně nabízí ubytování v luxusních apartmánech. Poloha hotelu patří k těm nejlukrativnějším v Plzni. Nabízí komfortní ubytování, celý hotel je zařízen moderně a pokoje odrážejí historický charakter města Plzně. Naše budova nabízí 21 zařízených pokojů v kategorii Standard, Comfort a Luxus, které vám poskytnou maximální pohodlí a relax.

Parkování, wifi, služby

Placené, hlídané parkoviště naleznete v blízkosti hotelu cca 150 metrů. Druhé placené hlídané a zároveň kryté parkoviště (Rychtářka) naleznete v blízkosti hotelu cca 350m. Na recepci vám velmi rádi pomůžeme s navigací na obě parkoviště.
V celém hotelu je k dispozici bezplatné wi-fi připojení. 
Informace pro kuřáky: v 1. patře mají hoteloví  hosté k dispozici příjemné venkovní posezení.
V době od 11:00h do 22:00h můžete navštívit prostornou kavárnu, která se nachází v lobby.
K načerpání sil a odpočinku můžete využít masáže nebo saunu

Stylová hotelová kavárnička

K perfektnímu pobytu patří i dobré jídlo a pití. Stylová hotelová kavárnička přímo u recepce hotelu nabízí kromě příjemného posezení skvělou kávu značky Illy, výběrové přírodní čaje značky Pure a vybrané dezerty. Kavárna dále nabízí i kvalitní červená a bílá vína, která podtrhnou báječnou atmosféru každý večer.

Chutné snídaně formou švédského stolu

Chutné snídaně formou švédského stolu s nabídkou džusů a čajů, čerstvého pečiva, marmelád, sýrů, salámů, šunek. Z teplé slané snídaně: variace míchaných vajec, párky a opečenou slaninu. Sladké snídaně: výběr z čerstvých waflí, donutů, křehkého pečiva, domácích buchet či cereálií – ty si můžete namíchat s farmářskými jogurty, sušeným ovocem či oříšky. Samozřejmostí je i mísa plná čerstvého ovoce. 

Klidné a moderně zařízené ubytování

Ubytování v klidné lokalitě a moderně zařízených pokojích Vám poskytne zasloužené pohodlí a nutnou relaxaci. Dostane se Vám ideálního prostředí pro načerpání sil do dalšího dne.
Kdykoliv během dne se můžete občerstvit kávou, čaji a chlazenými nápoji. Vybrat si můžete i z nabídky vín z jižní Moravy, či se osvěžit plzeňským pivem.
Hotel disponuje vlastní bageterií.

Kontakt na hotel Enjoy Inn *** Plzeň
Zbrojnická 115/4
301 00 Plzeň - Vnitřní Město
Telefon: +420 602 652 774
E-mail: recepce@enjoyinn.cz
Facebook: Hotelenjoyinnpilsen

Fotogalerie
Autor: REGIONPLZEN.CZ Článek může obsahovat komerční sdělení.

weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
kamiq zvýhodnění

Hlavní zprávy

 

karoq zvýhodnění
seo uniweb