Ocenění Design & Innovation Award pro kolo MERIDA MISSION CX

Nový MISSION CX je ve skvělé společnosti nejen proto, že následuje nový ONE-TWENTY 9.8000 na seznamu oceněných s titulem Design & Innovation Award 2019, ale také drží krok s modely REACTO 8000-E a eONE-SIXTY 900-E kteří získali ocenění v roce 2018 a 2017.

porsche bory 2022

Nové MISSION CX kombinuje plnohodnotné závodní geny s dlouhým seznamem funkcí, které z něj dělají sofistikované kolo na každý den

Zkratka ve jménu MERIDA MISSION CX 8000 říká všechno: cyklokros je mise - ale kolo zvládne mnohem víc než jezdit po bahně a cross country. Při modelu MISSION MERIDA představuje rám s certifikátem UCI, připraven pro každodenní dojíždění do zaměstnání. Nejen, že máte možnost montáže blatníků, ale také nabízí dostatek prostoru pro objemné pneumatiky a chodidla.Obzvlášť ti, kteří dojíždějí každý den do práce ocení svobodu toho, že se vyhnou kontaktu pneumatiky předního kolesa s tretrou, zatímco závodníci s cyklokrosem budou rádi, že se mohou vzdát odnímatelného můstku zadní stavby. Vlastnosti, jako jsou kabely s vnitřním vedením s chytrým designem vstupů a páky vysouvacích pevných os, zajišťují velmi čistý vzhled.

Pokud chcete jen jedno kolo po celý rok a nechcete se věnovat pouze jedné disciplíně, získáte zde zajímavou možnost: všestranný závodní geny, které se především těší sportovním jezdcům.

Provozujeme e-shop, kamenné prodejny i velkoobchodní sklad

Máte dotaz k nákupu jízdního kola Merida? Kontaktujte nás! Provozujeme síť kamenných prodejen, eshop i vlastní velkoobchodní sklad.

Naše provozovny

  • Cyklo prodejna Chotěšov
  • Cyklo prodejna Plzeň
  • Cyklo prodejna Klatovy
  • Cyklo prodejna Stříbro
  • Velkoobchodní sklad Zbůch

Užitečné kontakty

E-mail: CYKLOSERVEX@VOLNY.CZ
E-shop: www.cykloservex.cz
Telefon: +420 377 900 990
Mobil: +420 739 064 703
Přidejte se k nám na FACEBOOK
!

Autor: CYKLOSERVEX Článek může obsahovat komerční sdělení.

Lite Plzeň

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
The Loop Jazz Club

Hlavní zprávy

 

NetConcert Bobby Shew
uniweb weby