S novým vysavačem a parním mopem v jednom, budete díky značce ROWENTA trávit úklidem polovinu času!

Díky bezsáčkovému vysavači od Rowenty budete mít dokonale a hygienicky uklizeno, a to se týká všech typů tvrdých podlah od plovoucí a dřevěné podlahy až po kámen nebo dlažbu.

SEO UNIWEB

Hygienická a čistá domácnost

Díky bezsáčkovému vysavači od Rowenty budete mít dokonale a hygienicky uklizeno, a to se týká všech typů tvrdých podlah od plovoucí a dřevěné podlahy až po kámen nebo dlažbu. Vysavač Rowenta RY7597WH oplývá mnoha technologiemi jako například Advanced Cyclonic Technology nebo patentovanou vysoce účinnou hubicí Dual Clean and Steam. Jednoduché a ergonomické ovládání s příkonem 1700 W Vám zajistí krásně uklizenou podlahu, a to téměř bez práce a za polovinu času.

Advanced Cyclonic Technology je unikátní cyklonová technologie Rowenta pro perfektní vysávání bez sáčku s objemem nádoby 0,4 l. Patentovaná vysoce účinná hubice Dual Clean and Steam všechno vysaje a dokonale vyčistí. Hubice totiž vysává a čistí najednou v každém směru, a pro vás to tedy znamená značnou úsporu alespoň poloviny vašeho času. Horká pára navíc zabije až 99 % bakterií a to bez jakékoli chemie. Použít můžete i vodu z vodovodního kohoutku bez přidání chemie.

Přizpůsobí se Vám

3 rychlosti Vám umožní regulovat výkon vysavače podle typu vysávané podlahy. Doba provozu vysavače je okolo 40 minut na jednu nádrž vody (objem nádrže je 0,7 l). Nemusíte mít strach s neustálým chozením pro vodu, navíc je vysavač připraven k provozu už za pouhých 30 sekund. 
Nastavit si výšku můžete s teleskopickou trubkou a ergonomickým nastavením výšky. 

Jednoduché čištění vysavače

Víceúčelový vysavač Rowenta RY7597WH se opravdu snadno udržuje. Návlek na hubici, který je z mikrovlákna, jednoduše umyjete pod vodou nebo ho můžete vyprat v pračce. Součástí balení vysavače jsou 4 návleky a odvápňovací kazeta. Návlek sundáte jediným stiskem velkých tlačítek na hubici, což zvládnete i nohou bez ohýbání se. 

Veškeré komponenty vysavače, jako jsou cyklonová nádoba, filtr, nádrž, parní hadice i hubice Clean and Steam, lze snadno umýt pod tekoucí vodou. Nádobu na prach jednoduše vyprázdníte jednou rukou, aniž by došlo je kontaktu s prachem. Samotný vysavač pak vestoje můžete odložit do komory, nebo na plastovou ochrannou podložku.

POTŘEBUJETE PORADIT? KONTAKTUJTE NÁS!

Náš proškolený personál se Vám bude plně věnovat a pomůže Vám najít nejlepší možné řešení, které bude vyhovovat Vašim potřebám a požadavkům.

ELEKTRO EFEKT S. R. O.
SPORTOVNÍ 783
339 01  KLATOVY

E-shop
www.elektroefekt.cz

+420 725 907 946
eshop@elektroefekt.cz
marketing@elektroefekt.cz

Prodejna:
+420 376 322 653
+420 724 824 420
info@elektroefekt.cz

Autor: ELEKTRO EFEKT s.r.o. Článek může obsahovat komerční sdělení.

weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
SZO

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018
seo uniweb