V České republice stoupá oblíbenost cestování obytným vozem

Rostoucí oblibou obytných vozů a karavanů se těší půjčovny a prodejny obytných vozů již několik let. Proč Češi vyhledávají obytné vozy stále častěji?

weby na míru UNIWEB

Obytný vůz se hodí jak pro aktivní i pasivní dovolenou

Zaplatit si dovolenou, nasednout do letadla a trávit týden ležením na pláži? Tak vypadá typická pasivní dovolená. Přemýšleli jste někdy, že ji můžete trávit i trochu jinak? Obytné vozy už jsou několik let hitem letní i zimní dovolené, a tak si i vy můžete užít odpočinku trochu jinak. Máte rádi aktivní odpočinek? Chození po turistických trasách, vyhlídkách, lyžování nebo surfování? To všechno můžete během roku s obytným vozem stihnout. Navíc máte svůj komfort a vše potřebné vždy při ruce.

Jak pro samotáře, tak pro celou rodinu

Plzeňská půjčovna obytných vozů nabízí obytné karavany s komfortním spaním až pro 5 lidí, což dělá z obytného vozu spolehlivý prostředek pro rodinnou dovolenou. Svůj komfort a pohodlí si můžete užít i jako samotář a objevovat nádherná méně turisticky vytížená místa.

Pro milovníky hor i moří

Máte rádi zimní i letní dovolenou? Obytný vůz zvládne bez problému obojí. Ať už jste příznivcem vysluněných pobřeží s písčitými plážemi nebo máte raději dechberoucí horské scenérie, v obou případech obytný vůz vaší dovolenou obohatí.

Pro lidi, co cestují doma i v zahraničí

S obytňákem můžete procestovat nejen krásy Česka, ale také země v zahraničí, které rozhodně mají, co nabídnout. Půjčovna v Plzni vám ráda poskytne cenné rady na cestu, co se týče dopravních předpisů v zahraničí a pro cesty Českou republikou nabízejí i dálniční známky zahrnuté v ceně půjčovného.

Obytný dům může být luxus i lowcost dovolená

Vybavení obytných vozů bývá praktické a velice moderní. Krom luxusních modelů je na trhu široká dostupnost vozů střední třídy. Díky obytným vozům na cestách ušetříte za ubytování a drahé večeře v restauracích. Cenově příznivé vychází obytné vozy také v porovnání s některými letenkami.

Chcete si půjčit obytný vůz a potřebujete poradit?

Kontaktujte půjčovnu obytných vozů v Plzni!

Tonalli West s.r.o.

Letkovská ulice, 330 01, Plzeň Kyšice
Telefon: +420 377 310 520
Mobil: +420 777 312 242
Facebook: Obytné vozy Plzeň
Web: www.obytnakyplzen.cz 
Instagram: @obytnakyplzen

Autor: REGIONPLZEN.CZ Článek může obsahovat komerční sdělení.

FESTIVAL BONJOUR PLZEŇ 2021

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
auto cb zima 2021

Hlavní zprávy

 

čez zprávy CEZ pomahej pohybem
uniweb weby