Adventure Golf Plzeň

739407890 info@adventuregolfplzen.cz www.adventuregolfplzen.cz
0 Skóre 0 z 5 Hodnotit
w
  • Selská náves 20/1 , Plzeň 32600
Více na  REGIONPLZEN.CZ ...

Plzeň Lhota | Nová Ves Lhota letiště 1
Nejdelší motokárová dráha v Čechách. Půjčujeme i terénní bugyny. Pron ... ájem letištní runwaye.
Detail Přejít na web Hodnotit


Plzeň | Nám. Republiky 33
Muzeum strašidel se nachází v podzemí hotelu Central. Najdete zde jedi ... nečnou expozici strašidel a pohádkových bytostí z Plzně a okolí. Zábava i ponaučení pro malé i velké. Můžete zde také koupit masky, kostýmy, karnevalové doplňky, žertovné předměty, dárky...
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | V Lukách 34/2976
multifunkční sportovní areál

Restaurace Selská náves pro Vás připravila posezení v příjemném prostředí s možností výborného stravování. V nabídce máme polévky, hlavní jídla i moučníky. Z nápojů si můžete vybrat pivo, víno, alkoholické i nealkoholické nápoje, kávu či čaj. Restaurace nabízí kromě příjemného posezení uvnitř i venku také indoor zábavní centrum a venkovní adventure golf.

Rodinné oslavy a jiné akce

Plánujete oslavu narozenin či rodinného výročí, večírek k promoci, svatební hostinu nebo oslavu jiné rodinné události? Hledáte vhodné místo pro uspořádání třídního srazu, rozlučkového večírku či společenské akce s přáteli? Pak jste na správném místě!

V našem areálu můžete uspořádat netradiční akci, při které můžete spojit příjemné posezení, dobré jídlo, sportovní vyžití i zábavu. Nabízíme možnost pronájmu celého hřiště na adventure golf či zábavního areálu v restauraci Selská náves. Na přání Vám uspořádáme turnaj v adventure golfu, v šipkách či na střeleckém simulátoru.

Možnosti zábavy a sportovního vyžití:

• adventure golf
• šipky
• stolní tenis
• stolní fotbálek
• vzdušný hokej
• kulečník – pool
• kulečník – karambol
• laserový střelecký simulátor

Nabídka restaurace Selská náves

V naší restauraci Vám připravíme studený či teplý raut a podle Vašeho přání Vám pomůžeme sestavit vlastní jídelní lístek. Restaurace má kapacitu cca 75 míst. Za pěkného počasí možnost využití venkovního posezení pro cca 40 osob.

Rádi pro Vás vypracujeme individuální nabídku dle Vašeho přání.

Co je adventure golf?

Adventure golf je velmi oblíbený sport, který mohou hrát naprostí golfoví amatéři, ale na druhou stranu se mu věnují i profesionálové. Jedná se v podstatě o kombinaci golfu a minigolfu. Zatímco z minigolfu si adventure golf vzal velikost hřiště, jeho povrch, tvar a překážky jsou čerpány z golfu klasického. Hřiště na adventure golf tedy v podstatě vypadá jako miniaturní golfové hřiště. Místo šedého eternitu známého z minigolfu je povrch hřiště na adventure golf tvořen umělou golfovou trávou a po hřišti se bez obav můžete procházet, tak jako na opravdickém golfu. Jen přitom nenachodíte tolik kilometrů. Adventure golf se díky malé velikosti hřiště někdy nazývá adventure minigolf.

Komentáře & Hodnocení - Adventure Golf Plzeň

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář