B.F. KONTAKT Plzeň

377 456 427 bf_kontakt@bfkontakt.cz www.bfkontakt.cz
2 Skóre 2 z 5 Hodnotit
w
  • Rubešova 4 , Plzeň 30153
Více na  REGIONPLZEN.CZ ...
Plzeň | Kalikova 1
Bezplatná linka 800 128 128

4 12
Plzeň | Prokopova 23
Tradiční personální agentura a náborové centrum EDYMAX SE v Plzni.

Plzeň | Havlíčkova 728/3
Jsme personální agentura z Plzně, která patří mezi dlouhodobě stabilní ... agentury v kraji.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Prešovská 4
,,Pracovat poctivě a legálně? S Hofmannem je to reálné! :-)“ ,, Vyber ... si s námi práci, která tě bude bavit! "
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Na Roudné 433
Jsme personální agentura s mezinárodním zázemím. Naše činnost je jedno ... duchá: hledáme lidem práci a firmám zaměstnance.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Palackého náměstí 27
Rich Service s.r.o. - personální agentura

Plzeň | Hálkova 30
Jednotlivcům i pracovním týmům nabízíme pomoc při hledání práce, a to ... především z oboru strojírenství, automotiv, elektrotechnika a strojírenství.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Americká 34

STRUČNÁ PREZENTACE SPOLEČNOSTI

B.F.KONTAKT PLZEŇ s.r.o. pracuje v oblasti personálního poradenství od roku 1992. Do roku 1994 se zaměřil na vyhledávání vhodných osob pro výrobní i obchodní organizace se středoškolským a vysoko- školským vzděláním. V roce 1994 firma rozšířila svoji činnost o výstavbu obchodních sítí přímého prodeje a vyhledávání kvalifikovaných dělnických profesí.
Základní filozofií firmy B.F.KONTAKT PLZEŇ s.r.o. je maximálně vyjít vstříc podnikatelským i státním organizacím a vyhledat pro ně vhodné zaměstnance, kteří by napomáhali jejich dalšímu rozvoji.
Základem našich poradenských služeb je vyhledávání, nábor, posouzení, výběr a umístění široké škály vzdělaných a praxí prověřených lidí. Jde především o nedostatkové profese na trhu práce, jakými jsou programátoři,ekonomové, odborníci pro marketing, ředitelé, pracovníci zahraničního obchodu, účetní, finanční specialisté, konstrukční pracovníci , ale i dělnické profese apod. V dosavadní činnosti se nám podařilo vyhledat úspěšné týmy řídících pracovníků na nejvyšší úrovni velkých a známých podniků v České republice. Kandidáty na uvedené pozice získáváme především vyhledáváním formou osobního náboru, inzercí a prostřednictvím naší obsáhlé několikatisícové databanky. V roce 1994 naše firma reagovala na potřeby trhu práce a začala pro obchodní a výrobní firmy budovat obchodní sítě přímého prodeje. V této činnosti klade důraz na komplexní přístup k vytvoření prodejní sítě.

Dokonalá znalost trhu práce, potřeb našich firem a praktické zkušenosti pracovníků B.F.KONTAKTu PLZEŇ s.r.o. zaručují, že naše firma spolehlivě splní jí zadané úkoly.

B.F. KONTAKT Plzeň - Personální management
Rubešova 4, 326 00 Plzeň, tel.:377 456 427, tel./fax: 377 456 378,

http: www.bfkontakt.cz, e-mail: bf_kontakt@bfkontakt.cz

 

Komentáře & Hodnocení - B.F. KONTAKT Plzeň

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář