Motokáry Papírna Plzeň

+420775123434 provozni@motokarypapirna.cz www.motokarypapirna.cz
0 Skóre 0 z 5 Hodnotit
w
  • Zahradní 173/2 , Plzeň 30100
Více na  REGIONPLZEN.CZ ...
Plzeň | U Ježíška 2
Motokáry Plzeň - to je svět adrenalinu, sportovních výkonů a skvělých ... zážitků na motokárové dráze v Plzni. V Plzni, v garážích U Ježíška jsme otevřeli zcela novou krytou motokárovou dráhu. Motokárová dráha je v zimě vyhřívaná. Součástí komplexu je SportBar a salónek na pořádání školení, seminářů, oslav a dalších akcí. Dále nabízíme hlídané parkování aut , ruční mytí a čištění aut.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň Lhota | Nová Ves Lhota letiště 1
Nejdelší motokárová dráha v Čechách. Půjčujeme i terénní bugyny. Pron ... ájem letištní runwaye.
Detail Přejít na web Hodnotit

Od 3.listopadu 2012 znovu otevřená zrekonstruovaná vnitřní motokárová dráha s nejdelší tradicí v Plzni! Přímo pod nově vznikajícím kulturním centrem Pap-rna se na ploše přesahující 3000m2 jezdí zbrusu nové a nejsilnější Motokáry Papírna. Nové káry s motory Subaru 270 ccm s výkonem 9HP vyzkouší Vaše řidičské dovednosti. Zároveň možnost úpravy sedačky umožní svezení i závodníků s menším vzrůstem.

Pohodové trávení času v baru Vám zpříjemní projekce sportovních událostí, hlavně Ligy mistrů UEFA, 1.fotbalové ligy, Extraligy ledního hokeje a motoristických magazínů jako jsou přenosy Grand Prix a F1.

Stylový bar s kompletní nabídkou alkoholických, nealkoholických nápojů a výborné kávy. Sezení a stoly vyzdobené ve stylu motoristického depa jsou samozřejmostí! Na další novinky na dráze, neobyčejné sezení přímo u závodní dráhy, bezpečnostní prvky a kulturní program v baru se informujte na našem webu www.motokarypapirna.cz.

Možnost platby kartou i dárkovými šeky.
 
Kontaktní údaje:
web:
www.motokarypapirna.cz
www.facebook.com/motokarypapirna
email:
provozni@motokarypapirna.cz
tel.číslo:
+420775123434
adresa:
Motokáry Papírna
Zahradní 173/2, 301 00 Plzeň

Komentáře & Hodnocení - Motokáry Papírna Plzeň

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář