Práce Nabídka zaměstnání

Application Engineer

Siemens, s.r.o., pobočka Plzeň

Anglické nábřeží 2434, Plzeň

Detail firmy

Lucie Domesová
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Vyšší odborné

Nástupní plat 53 417,- až 90 000,- Kč

Životopisy prosíme předem na e-mail: lucie.domesova@siemens.com
Požadavky:
- vzdělání technického směru, ideálně elektrotechnika, IT nebo podobné
- zkušenost s implementací a uváděním do provozu komponentů průmyslové automatizace
- programování PLC, ideálně SIMATIC S7, Tia Portal
- angličtina pro každodenní komunikaci
- ochota cestovat
Náplň práce:
- vývoj aplikací pro průmyslovou automatizaci a digitalizaci
- konzultace, návrh a implementace řešení pro zákazníky
- školení interních i externích zákazníků
- identifikace trendů na trhu
Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní doba, příspěvek na stravování, možnost zakoupit akcie společnosti Siemens, různé slevy u partnerů, individuální rozpočet minimálně 24.000 Kč, který lze rozdělit mezi dny volna navíc (max 8), bodů do cafeterie, příspěvku na životní nebo penzijní připojištění.

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.