Práce Nabídka zaměstnání

Nákupčí

Blanka Strnádková
378 156 506

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 27 000,- až 34 000,- Kč

Pracovní místo: Nákupčí
Místo výkonu práce: Plzeň, areál Škoda
Směnnost: 1-směnný provoz (6.30 - 15.00)
Mzdové podmínky: 27000 - 34000,-kč měsíčně
Nástup: možný ihned

Náplň práce:
" · tvorba a zasílání objednávek
" · sledování termínů a komunikace s dodavateli
" · správa a údržba kmenových dat v interním systému ESO
" · spolupráce s ostatními odděleními
" · zodpovědnost za dodávky materiálu
" · sledování výše skladových zásob
" · spolupráce se skladem a ostatními odděleními logistiky
" · operativní řešení problémů při dodávkách
" · dodržování nákupních procesů
" · kontrola a sledování toku faktur
" · zpracovávání podkladů ke změnovým řízením
" · vyhledávání nových dodavatelů
" · vystavování objednávek vzorků
Požadujeme:
" · SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru
" · porozumění technické dokumentaci
" · AJ na komunikační úrovni B1 (telefonické hovory)
" · řidičský průkaz skup. B (občasné jízdy k dodavatelům)
" · pokročilá znalost MS Excel/Word/Outlook
" · smysl pro systémovou, pečlivou, profesionální práci
" · dobré komunikační vlastnosti, asertivní jednání
" · znalost podnikového systému Eso výhodou
Nabízíme:
" · týden dovolené navíc
" · stravenkový paušál
" · možnost parkování (auto, kolo)
" · dobrá dopravní dostupnost (Plzeň, areál Škoda - VIII. brána)
Kontakt: Personální oddělení: +420 378 156 506, blanka_strnadkova@airpower.cz
AIR POWER s.r.o., Jižní Předměstí 2942, 301 00, Plzeň, www.airpower.cz