Práce Nabídka zaměstnání

řidič - strojník

OMEXOM GA Energo s.r.o.

Na Střílně 1929, Plzeň

Detail firmy

Kontakty
373 303 135, 373 303 219, 373 303 113

  • směny

    Turnusové služby

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 23 000,- až 33 000,- Kč

NÁPLŇ PRÁCE:
- řízení, práce s hydraulickou rukou, realizace montážních zakázek VVN, obsluha a údržba strojů

POŽADAVKY:
- Řidičský průkaz C + E
- platný profesní průkaz (výpis karty řidiče, profesní osvědčení, karta do digitálního kartografu, dopravně psychologické vyšetření)
- Výhodou jeřábnický průkaz
- Zodpovědnost

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY:
- Po zapracování možný růst základní mzdy
- Výkonností odměny v rozmezí 3.500 až 9.000 Kč měsíčně
- 5 týdnů dovolené
- Příspěvek zaměstnavatele na stravování (cestovní náhrady v průměru 4.000 Kč měsíčně) a penzijní připojištění
- Očkování proti klíšťové encefalitidě
- Možnost parkování v sídle firmy po dobu turnusu (prostor je monitorován),
možnost bezúročné firemní půjčky, kvalitní OOPP, výhodný akciový program pro zaměstnance

Pracovní poměr dle dohody na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Kontaktní osoba:Ing. Simona Svobodová, Bc. Lucie Walterová, Martina Šilpochová DiS.
Tel.: 373 303 135, 373 303 219, 373 303 113 (po-pá 9-14h)
E-mail: personalni@gaenergo.cz