Vedení Plzně ocenilo mladé plavce z Plaveckého klubu Slávia VŠ Plzeň za výsledky z Mistrovství ČR juniorů a kategorie U22 v Ústí nad Labem. Medailisté si převzali poděkování na radnici, kde město připomnělo jejich sportovní úspěchy, reprezentaci Plzně i práci trenérského týmu.
Celý článek