Hned u několika dopravních nehod, které si vyžádaly zranění, zasahovali včera hasiči v Plzni a okolí. Řekl nám to jejich mluvčí František Vaško.
K dopravní nehodě, srážce osobního automobilu s tramvají na Klatovské třídě, na náměstí Míru v Plzni, vyjížděli místní profesionální hasiči. V době jejich příjezdu byla zraněná osoba v péči ZZS. Hasiči zajistili místo nehody a pomocí sorbentu zlikvidovali uniklé provozní kapaliny.
Bez zranění osob se obešla srážka osobních automobilů Citroen C5 a VW Golf v obci Loza. Na místě zasahovali profesionální hasiči z Plas, kteří zajistili místo nehody, odpojili u vozidel akumulátory, pomocí sorbentu zlikvidovali uniklé provozní kapaliny, asistovali odtahové službě a uklízeli vozovku.
Dvě zraněné osoby si vyžádala dopravní nehoda osobního automobilu v Gerské ulici v Plzni – Bolevci. Zraněné osoby do své péče převzala ZZS. Zasahující profesionální hasiči ze stanice Košutka zajistili místo do příjezdu Policie ČR. Jednu zraněnou osobu si vyžádala dopravní nehoda, srážka nákladního a osobního automobilu, na Klatovské třídě v Plzni. V době příjezdu profesionálních hasičů ze stanic Košutka a Pobřežní byla zraněná osoba v péči ZZS. Hasiči sorbentem zlikvidovali uniklé provozní kapaliny a uklidili místo nehody.