Bavorsko-české centrum zve na Letní výstavu

Centrum Bavaria Bohemia (CeBB) v německém Schönsee pořádá od úterý 7. 7. 2009 (zahájení), do neděle 30. 8. 2009, svoji 3. Letní výstavu. S odkazem na Evropský volební rok a české předsednictví v Evropské unii s přispěním mladých umělců z Univerzity Regensburg a Ústavu umění a designu Západočeské uni...

obrázek: Bavorsko-české centrum zve na Letní výstavu
Centrum Bavaria Bohemia (CeBB) v německém Schönsee pořádá od úterý 7. 7. 2009 (zahájení), do neděle 30. 8. 2009, svoji 3. Letní výstavu. S odkazem na Evropský volební rok a české předsednictví v Evropské unii s přispěním mladých umělců z Univerzity Regensburg a Ústavu umění a designu Západočeské univerzity v Plzni.
Výstava je součástí partnerského projektu Kultur ohne Grenzen | „Kultura bez hranic“ spolku Bavaria Bohemia e.V. a Západočeského muzea v Plzni.
Letní výstava se týká představí téma „Evropa a býk“ v uměleckém projektu „Původ Evropy – Mytologie a moderna“ a malby z Katedry umělecké výchovy Univerzity Regensburg a historické karikatury vztahující se k evropské politice.
Zastoupena bude také „Evropa bez bariér“, tedy plakáty studentů Ústavu umění a designu Západočeské univerzity v Plzni.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články