Centrální obvod nechal vydezinfikovat budovu úřadu

Chodby a velké zasedací místnosti budovy Úřadu Městského obvodu Plzeň 3 prošly ochrannou a preventivní dezinfekcí v důsledku s opatřeními proti šíření koronaviru Covid–19.


„Využili jsme nařízeného omezení provozu úřadu a objednali jsme odbornou firmu k provedení ochranné a preventivní dezinfekce všech společných prostor v budově úřadu“, informuje David Procházka, starosta plzeňského centrálního obvodu.

Byť je v současné době provoz úřadu omezen a velká část zaměstnanců využívá možnosti pracovat „home office“, stále se v úřadu nachází početná skupina lidí, která vyřizuje nezbytné provozní a také úřední záležitosti pro občany.

„Dezinfekce suchou parou je právě vhodné použít v silně exponovaných prostředích, jako jsou úřady, nemocnice, zdravotnická zařízení a také pečovatelské ústavy. Chceme ochránit jak pracovníky úřadu, tak jeho návštěvníky, pro které je i u vstupu připraven dávkovač na dezinfekci rukou. Přesto veřejnost prosím, aby v současné době pokud možno nenavštěvovala budovu úřadu a omezila se na telefonický či elektronický styk s úřadem“, dodává David Procházka.

foto: úmo plzeň 3

Poznámka redakce: hledáte oficiální stránky a oficiální zprávy města Plzně? Klikněte na stránku Zprávy z Plzně.

Fotogalerie

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Nová Škoda Kamiq - Akční modely Fresh

Hlavní zprávy

 

Nová Škoda Kamiq - Akční modely Fresh