Tři Ukrajinky bez dokladů, které chtěly údajně pouze navštívit své známé z českých klubů, zadržela u hraničního přechodu Mokřiny na Chebsku hlídka pohraniční policie.
Poblíž tzv. zeleného (pěšího) hraničního přechodu zadržela včera hlídka pohraniční policie tři mladé Ukrajinky, které hodlaly nelegálně překročit státní hranici. Ženy byly zcela bez dokladů a podle vlastních vyjádření chtěly v Německu pouze navštívit své známé, které poznaly v různých klubech a penzionech na Chebsku. Po zjištění totožnosti a po udělení pokuty v celkové výši dva tisíce korun byly cizinky propuštěny.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.
Městský obvod Plzeň 4 – Doubravka zahrnuje rozsáhlé území východní části Plzně včetně Doubravky, Lobez, Červeného Hrádku a Zábělé. Úřad městského obvodu sídlí na Masarykově ulici a zajišťuje širokou škálu služeb pro občany – od evidence obyvatel a matriky po správu veřejného prostoru. Aktivně podporuje komunitní život, sportovní a kulturní akce a rozvoj místní infrastruktury.