ČSAD zahajuje rezervace na program Dostupná Šumava

Na základě dohody ČSAD autobusy Plzeň a.s. a Správy národního parku Šumava bude uskutečněna podzimní část programu Dostupné Šumavy.

james bond net concert

Zahájení příjmu rezervací bude od středy 22. července 2020 od 6:00 hodin, a to po telefonním čísle 602 533 691 (pracovní dny 6 - 18 hodin) nebo osobně v pokladně (č. 5) v budově Centrálního autobusového nádraží v Plzni, Husova 60.

Dostupná Šumava umožňuje osobám v důchodového věku a zájemcům s omezenou pohyblivostí navštívit formou autobusového zájezdu zajímavá místa na území Národního parku Šumava.

Zájezdy se konají mimo hlavní turistickou sezónu v měsících září a říjen (1. 9. - 29. 10. 2020; 27 termínů).

V letošním roce se bude jezdit po stejných trasách a místech jako v loňském roce. Navštívíme místa jako kostely v Dobré Vodě a Hůrkách, jezero Laka, Enviromentální středisko Špičák, Pancíř s rozhlednou, bývalou hájovnu Nový Brunst či meandry Křemelné a bývalou vesnici Zhůří u Kepel.

Dopravce ČSAD autobusy Plzeň si však přichystal řadu inovací! První novinkou jsou nová nástupní místa.

V úterý a čtvrtek je možné zahájit zájezd v Přešticích, Klatovech, Kolinci či Sušici. Ve středu pak již v Plzni, Nepomuku, Horažďovicích, Strakonicích nebo Vimperku.

Cena zájezdu činí 350 až 500 Kč za osobu v závislosti na nástupním místě. Cena zahrnuje dopravu a odborného průvodce šumavským prostředím. Počet míst v autobuse 33.

Zájezd bude zajišťován vhodnými moderními autobusy s klimatizací apod. V případě poptávky ze strany cestujících na přepravu elektrického vozíku, bude nasazen nízkopodlažní autobus s potřebnou kapacitou.

Veškeré informace o Dostupné Šumavě naleznou zájemci na webové adrese:

www.csadplzen.cz/dsumava


klimatizace auto cb

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Víte za co platíte AUTO CB

Hlavní zprávy

 

Víte za co platíte AUTO CB
uniweb weby