FN Plzeň povoluje od středy vstup jen s respirátory

Vzhledem k současnému výskytu onemocnění covid -19 a zároveň ke zvyšujícímu se počtu hospitalizovaných pacientů vydává vedení FN za účelem ochrany dalších pacientů a ošetřujícího personálu následující nařízení:

weby uniweb

Všichni návštěvníci a pacienti, přicházející  do ambulantních prostor FN Plzeň, jsou od středy 3. srpna 2022 povinni používat ochranu nosu a úst v podobě respirátoru typu FFP2 (FFP3) během celého pobytu ve FN Plzeň.  Respirátory je možné zakoupit ve všech lékárnách FN Plzeň.

Podmínky pro návštěvy hospitalizovaných pacientů:

1.      Při návštěvách všech hospitalizovaných pacientů FN Plzeň žádá FN o použití respirátoru typu FFP2 a dalších osobních ochranných prostředků dle pokynů ošetřujícího personálu.

2.      Návštěva pacienta hospitalizovaného na JIP, pacienta lůžek LDN a klienta Pobytové sociální péče je možná pouze po předchozí domluvě s ošetřujícím personálem, za přítomnosti max. 2 osob, nepřesahující30 minut délky trvání. Návštěvy na ostatních odděleních a klinikách jsou povoleny ve standardním režimu (všední dny 15:00-17:00;  sobota, neděle a svátky 14:00-16:00) nebo dle daného pracoviště.

3.      Při návštěvě pacientů na všech odděleních a klinikách FN platí, že návštěvník nesmí být v izolaci kvůli infekci covid-19 ani po vědomém předchozím kontaktu s osobou s průkazem této infekce.

 


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
netConcert

Hlavní zprávy

 

NetConcert Angelique Kidjo
uniweb weby