Giant liga pokračuje GP Inkomo vzduchotechnika

GIANT LIGA PLZEŇ 2023 – devátý závod 22. ročníku seriálu Giant Liga Plzeň 2023 pokračuje ve sportovním areálu RAPID PLZEŇ.


 V dresu lídra seriálu uvidíme Richarda Habermanna (AC Sparta Praha). Richard Habermann se opět blýsknul v minulém týdnu dalším vítězstvím a celkové vítězství v letošním seriálu by mu prakticky nemělo uniknout.

Na startu v Plzni očekáváme opět zajímavé souboje jak jednotlivců, tak týmů. Dobrý výkon předvádí v novém týmu i ostřílený Petr Fiala (Xeelo cycling team). Do soubojů by se měl zapojit i nestárnoucí Martin Boubal, kterému se minulý týden taká dařilo stejně tak jako jeho stájovému kolegovi Oldřichu Novotnýmu (oba Hello CTW),který minulý týden ovládl vložený vylučovací závod.

V dresu nejlepšího jezdce kategorie masters se představí Zdeněk Rubáš (AC Sparta Praha).

V Plzni ve sportovním areálu SK RAPID PLZEŇ bude připraveno prvenství na pásce pro kategorii elite, ženy, juniorky, junioři a masters, kdy si každé kolo první dva borci připíší 2 a 1b. 

Sportovní odpoledne na Rapidu odstartují mládežnické kategorie již od 15:30 žáci, žákyně, kadeti a kadetky.

V úterý 5. září od 17:30 hod tak pokračuje 9. díl GIANT LIGY PLZEŇ 2023, který je vypsán pro kategorie junioři, ženy, juniorky, muži elite a masters. 

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Škoda Kamiq Fresh - Teď to klapne

Hlavní zprávy

 

Nová Škoda Scala - Akční modely Fresh