Giant liga pokračuje, jede se GP Auto Matulka

GIANT LIGA PLZEŇ 2024 – osmý závod 23. ročníku seriálu Giant Liga Plzeň 2024 pokračuje ve sportovním areálu SKP RAPID PLZEŇ.


V dresu lídra seriálu, se představí Maximilian Kerl (Auto Škoda MB), který vede o 9 bodů před Richardem Kobrem (ACS Development).

Máme po mistrovství republiky a řada jezdců již má podepsanou smlouvu na další sezonu, další již vědí, že asi již nepodepíšou. A pak tu máme ty, kteří budou závodit klasicky i po práci a my jim tu radost z cyklistiky prostě rádi prodloužíme na kriteriu v Plzni.

Sportovní odpoledne na Rapidu odstartují závody žáků a kadetů pod patronací týmu Roman Kreuziger Cycling Academy.

Na startu v Plzni očekáváme opět souboje jak jednotlivců, tak týmů. Zda Max Kerl udrží dres vedoucího závodníka i po tomto závodě, tak na to si budeme muset počkat do úterý. Dotahovat by se mohl ve skvělé formě jezdící Richard Kobr (ACS Development), který má i silnou podporu týmu. 

V červnu vyvrcholí bodovací soutěž Bageterie Boulevard prestige, kde se můžeme těšit na souboje o nejaktivnějšího jezdce měsíce. V puntíkovaném dresu aktivity tak uvidíme Joshuu Edwarda DAVIESE (RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM). V dresu nejlepšího jezdce kategorie masters se představí Martin Boubal (CTW Cycling).

V Plzni ve sportovním areálu SKP RAPID PLZEŇ bude připraveno prvenství na pásce pro kategorii elite, ženy, juniorky, junioři a masters, kdy si každé kolo první dva borci připíší 2 a 1b. 

V úterý 25. června od 17:30 hod tak pokračuje 8. díl GIANT LIGY PLZEŇ 2024, který je vypsán pro kategorie junioři, ženy, juniorky, muži elite a masters. 

Vizovické Trnkobraní 2024

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Další články z rubriky

Dotace na elektormobilitu

Hlavní zprávy

 

Auto CB - Nová Škoda Kodiaq