Hokejbalisté HBC Plzeň vstoupili do jara vítězně

Od posledního extraligového duelu uběhly tři měsíce, a tak se hokejbalisté HBC Plzeň na ostrou zápasovou zkoušku extrémně těšili. To bylo také vidět na hřišti a v pardubických Polabinách neměli domácí šanci. Plzeň zvítězila jasně 4:1 a v extraligové tabulce okupuje druhou příčku. Hned první třet...

jaro auto cb

Od posledního extraligového duelu uběhly tři měsíce, a tak se hokejbalisté HBC Plzeň na ostrou zápasovou zkoušku extrémně těšili. To bylo také vidět na hřišti a v pardubických Polabinách neměli domácí šanci. Plzeň zvítězila jasně 4:1 a v extraligové tabulce okupuje druhou příčku.
Hned první třetina předehrávky 16. extraligového kola naznačila, kdo je v duelu Pardubic a Plzně favoritem. Branky Adama Roušala a Ondřeje Kejře daly hostům potřebnou jistotu. Tu nezlomilo ani snížení Mokříže v 22. minutě, protože Západočeši měli přichystanou odpověď. Ještě před druhým odchodem do kabin zvýšil na 3:1 Adam Vágner. Výsledek pak necelých šest minut před závěrečnou sirénou zpečetil Michal Průcha.
Tým HBC Plzeň se díky třem získaným bodům posunul na druhou příčku za vedoucí Hradec Králové, na který ztrácí jediný bod. Situace na čele extraligové tabulky je však hodně zamotaná a mezi týmy jsou minimální rozestupy. Navíc teprve po prvním březnovém víkendu, kdy Plzeňští míří do Vlašimi, bude srovnán počet odehraných utkání všech družstev. (chlp)

Dohrávka 14. kola hokejbalové extraligy
TJ Snack Dobřany - Elba Franklin Ústí nad Labem 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

Předehrávky 16. kola hokejbalové extraligy
HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice - HBC Plzeň 1:4 (0:2, 1:1, 0:1)
HBT Vlašim - TJ Snack Dobřany 4:1 (1:0, 2:1, 1:0)


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
po 28.02.2011 07:390 +
 
ŠKODA PLUS referenční vozy

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018
uniweb weby