Křižovatky v Plzni budou místo semaforů řídit policisté

18. a 26. května 2021 dojde v Plzni k vypnutí světelného signalizačního zařízení na několika frekventovaných křižovatkách. Provoz budou řídit policisté.


Dne 18. května 2021 v době od půl osmé ráno do půl dvanácté dopoledne dojde v Plzni na křižovatce ulic Tylova x Skvrňanská x Domažlická x Vejprnická ( U třetí brány ) k vypnutí světelného signalizačního zařízení.

K dalšímu vypnutí semaforů dojde dne 26. května 2021 v době od dvanácti hodin do tří hodin odpoledne na křižovatce ulic Klatovská x Prešovská ( U Synagogy ), Solní x sady 35. a Palackého náměstí x Jízdecká ( NC Plaza ).

Důvodem je plánovaná údržba zařízení a s tím spojené vypnutí elektrické energie. Provoz na těchto rušných křižovatkách budou řídit policisté Městského ředitelství Plzeň ve spolupráci s policisty z Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje a se strážníky Městské policie, kteří budou primárně dohlížet na bezpečnost chodců při přecházení. 

"Upozorňujeme řidiče, aby při průjezdu zmíněnými křižovatkami dbali zvýšené opatrnosti, řídili se pokyny policistů a byli ohleduplní vůči ostatním účastníkům silničního provozu," říká policejní mluvčí.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
út 11.05.2021 07:050 +
 
Jarní servisní akce

Hlavní zprávy

 

ČEZ - Čistá energie zítřka