Letní tenisky k zimnímu outfitu? Proč ne!

Že nemáte chodit ven s holými kotníky vám nejspíš říkaly už vaše babičky. Trendy posledních let však hovoří jinak a tenisky se začaly těšit popularitě nejen během letních dní, ale také v zimě. Jak kombinovat letní obuv i mimo její hlavní sezónu, aby vám nebyla zima?

weby na míru UNIWEB

Vsaďte na vysoké ponožky

Jedním ze žhavých módních trendů posledních let jsou (nejen) pánské tenisky v kombinaci s vysokými ponožkami. Díky tomu můžete být po celý den ve své oblíbené a pohodlné obuvi a zároveň si dopřát teplo, po kterých nožky během chladných měsíců touží. Velkým trendem jsou pak vedle klasických bílých nebo černých ponožek ty barevné. Na ulici tak můžete potkat vystrojeného gentlemana v košili a oblekových kalhotách, ze kterých mu čouhají pestrobarevné a vzorované ponožky. Na podobný způsob nosí ponožky i dámy, které je často kombinují se tříčtvrtečními džínami.

Vyzkoušejte zateplené tenisky

Věděli jste, že existují zateplené tenisky? Ty se vyrábějí v nejrůznějším provedení. Některé jsou takříkajíc vycpané tenkou vrstvou kožíšku, jiné působí robustním dojmem a sahají až ke kotníkům. Setkat se také můžete s různými barvami, přičemž dominují zejména černá, bílá a šedá. Nicméně hitem letošní sezóny je bezpochyby černobílá kombinace.

TIP: Vyzkoušejte tenisky na zvýšené platformě. Díky tomu se trochu oddálíte od studené země a vaše nohy budou zase v o něco větším teple.

Orientujte se podle počasí

Tahle rada se sice netýká módy, avšak je zlatým pravidlem takřka každého šatníku. Jinými slovy: můžete se orientovat podle nejnovějších módních trendů, ale nezapomínejte na počasí. Vyrazit ven v teniskách, když zrovna panují třeskuté mrazy, totiž není zrovna nejlepší nápad. Nejen že by vám v nich rozhodně nebylo teplo, ale navíc byste si koledovali o zdravotní potíže. Tenisky proto vytáhněte jenom v případě, že je sucho a teploměr ukazuje alespoň pár stupňů nad nulou.

Jak může vypadat celý outfit?

Tenisky můžete kombinovat s nejrůznějšími prvky ze svého šatníku. V zimních měsících v nich však uděláte největší parádu ve chvíli, kdy je zkombinujete s džínami a tzv. bomberem. Jedná se o prošívanou a trochu „nafouknutou“ bundu, která působí spíše sportovním dojmem, nicméně skvěle jimi doplníte i elegantnější outfity. Maxibunda, upnuté džíny a letní tenisky spolu s vysokými ponožkami tak vykouzlí naprosto nadčasovou kombinaci, ve které se budete cítit komfortně a zároveň vám bude teplo.

Autor: REGIONPLZEN.CZ Článek může obsahovat komerční sdělení.

NetConcert Brecker Brothers Band Reunion

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
The Loop Jazz Club

Hlavní zprávy

 

Lite Plzeň
uniweb weby