Myslivci z Rokycanska chystají výstavu trofejí

Českomoravská myslivecká jednota, z. s., Okresní myslivecký spolek v Rokycanech představí veřejnosti kolem pěti set nejrůznějších trofejí ulovených na Rokycansku za rok 2023.

Jarní servisní akce AUTO CB

Na své tradiční výstavě pořádané v sále tělocvičny Club Sladovna Vojtěšská 245, Mýto - cca 15 kilometrů od Rokycan /www.club-sladovna.cz/, tak budou moci zájemci obdivovat především trofeje ze zvěře srnčí, jelení, mufloní, dančí a sičí. Samozřejmě nebudou chybět ani zbraně rytířů našich lesů - zvěře černé. "Máte-li chuť se blíže seznámit s činností myslivecké organizace na Rokycansku, jste srdečně zváni v termínu 12. dubna v čase od 10.00 hodin do 17.00 hodin a v sobotu 13. dubna v čase od 10.00 do 13.00 hodin," říká za pořadatele Pavel Moulis. 

Kromě myslivců se v rámci výstavy budou prezentovat i rokycanští ochránci přírody a sokolníci ze střediska Rokycany. Bližší informace o činnosti myslivců na Rokycansku získáte u jednatelky ČMMJ OMS Rokycany paní Světlany Vlnové na adrese Plzeňská 399/III, 337 01 Rokycany nebo na telefonu 723 658 012. V brzké době se zároveň rozběhne i řada nejrůznějších mysliveckých akcí. I na ně jste srdečně zváni. Jejich výčet najdete na odkazu: https://rokycany.cmmj.cz .

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ČNSO studio

Hlavní zprávy

 

ČEZ - Čistá energie zítřka