Na náměstí v Plzni se bude ve středu nalévat gulášovka

Představitelé Městského obvodu Plzeň 3 popřejí před vánočními svátky osobně svým obyvatelům již tradičně na náměstí Republiky. Jako dárek pro všechny uvařili tradiční „Vánoční gulášovku“. Gulášovou polévku budou na náměstí servírovat přímo radní a starosta centrálního obvodu Jiří Strobach. &qu...


Představitelé Městského obvodu Plzeň 3 popřejí před vánočními svátky osobně svým obyvatelům již tradičně na náměstí Republiky. Jako dárek pro všechny uvařili tradiční „Vánoční gulášovku“.
Gulášovou polévku budou na náměstí servírovat přímo radní a starosta centrálního obvodu Jiří Strobach. "Na vánoční gulášovou polévku zveme všechny ve středu 22. prosince, nalévat se bude od 15:30 do 17 hodin. Vánoční gulášovka se již stává tradicí, u občanů se setkala v loňském roce s velkým úspěchem, proto ji pořádáme i letos,“ říká starosta městského obvodu Plzeň 3 Jiří Strobach.
Akce tohoto typu využívá obvod hlavně pro neformální setkávání s občany. „Je to určitě příležitost popovídat si s obyvateli našeho obvodu a seznámit je s plány na příští rok. Chtěli bychom jím osobně popřát krásné Vánoce,“ dodává starosta Jiří Strobach.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
st 22.12.2010 12:050 +
 
Auto CB - Nová Škoda Kodiaq

Hlavní zprávy

 

Renault MASTER - navržen pro potřeby každé profese