Na zdraví tuplovaně! Přípitek Pilsner Festu je výzvou silákům

Dokážete udržet v každé ruce plný tuplák piva v předpažení aspoň deset minut? Pak jste horkými kandidáty na mistrovský titul! Tradiční přípitek pivařů totiž pojímá vyhlášený plzeňský festival Pilsner Fest už třetím rokem opravdu originálně. I letos se během oslav výročí uvaření prvního zlatého ...


Dokážete udržet v každé ruce plný tuplák piva v předpažení aspoň deset minut? Pak jste horkými kandidáty na mistrovský titul! Tradiční přípitek pivařů totiž pojímá vyhlášený plzeňský festival Pilsner Fest už třetím rokem opravdu originálně.
I letos se během oslav výročí uvaření prvního zlatého ležáku Pilsner Urquell uskuteční finále Mistrovství ČR v držení tupláků v předpažení na čas. První kandidáti na titul se kvalifikovali do finálových bojů o titul již během letního cyklu hudebních večerů v rámci Léta v Prazdroji.
Dosavadní rekord 11 minut a 21 sekund nepřekonali ani takoví siláci jako hokejisté Tomáš Rolinek, Zbyněk Irgl či Jiří Novotný, kteří si disciplínu vyzkoušeli koncem srpna na Czech Hockey Tour v Pardubicích. Díky nedávnému propojení národních legend – piva Pilsner Urquell a hokejové reprezentace – se budete moci setkat s některými reprezentanty právě na Pilsner Festu.
Oslavte také s nimi originál, který se zrodil 5. října 1842 právě v Plzni a inspiroval piva po celém světě. Přijďte čelit výzvám Pilsner Festu a utkejte se s největšími siláky celé republiky, mezi nimiž nebude chybět ani držitel dosavadního rekordu Petr Němec z Bystrého u Poličky. Vychutnat titul mistra si můžete také také vy. Vítěz si navíc kromě mistrovského titulu a skvělého zážitku odnese pivo Pilsner Urquell na rok zdarma.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
ne 22.09.2013 10:010 +
 
Auto CB - Nová Škoda Kodiaq

Hlavní zprávy

 

Hrady.cz - letní kulturní festival 2024