Oblíbený sushi bar v centru Plzně je zákazníkům stále plně k dispozici

Využijte rozvoz a vychutnejte si své sushi z pohodlí domova nebo si jej vyzvedněte přímo ve výdejním okně Zeke sushi baru.


O Zeke sushi baru

Zeke sushi je tradiční japonská restaurace, která obsadila 5. místo v soutěži o titul Západočeská restaurace roku 2013 v rámci Apetitfestivalu a která byla nominována na prestižní ocenění Maurerova výběru Grandrestaurant Prague 2014. V restauraci je podáváno nejen sushi, ale i další japonská jídla. Ve všední dny je nabízeno polední menu za zvýhodněné ceny. Restaurace umožňuje také pořádání rautů a večírků.

Výhodné polední menu až k vám domů

Vyberte si z nabídky oblíbených poledních Sushi setů. Sestava setů se pravidelně mění a vy tak můžete každý týden vyzkoušet něco nového. Platí, že polední menu je možné objednávat každý den od 11:00 do 14:30 hodin. Aktuální týdenní nabídku zvýhodněných poledních sushi setů můžete sledovat na facebookovém profilu Zeke Sushi.

Objednávejte tradiční japonskou kuchyni po celý den

Všechny objednávky ze Zeke sushi jsou zajištěny po celý den od 11 až do 20.45 hodin prostřednictvím rozvozu. Ke všem sushi setům je v ceně zahrnuto wasabi, nakládaný zázvor, sojová omáčka a hůlky v dostatečném množství. V nabídce rozvozu najdete krom sushi také:

 Kompletní nabídka je k dispozici na zekesushi.cz

Výdejní okno otevřeno až do večerních hodin

Stůl si v oblíbeném plzeňském sushi baru do 11.dubna bohužel nerezervujete, ale můžete si jídlo objednat telefonicky na čísle +420 371 430 020 a v domluvený čas si jej vyzvednout ve výdejním okně, které je otevřené od 11 do 20:40 hodin každý den.

Kontaktujte Zeke sushi a vyberte si na co máte zrovna chuť!

Zeke - Sushi bar

Smetanovy sady 13
301 00 Plzeň
email: zeke@zekesushi.cz  (e-mailem prosím neposílejte objednávky, nejsme schopni pohotově reagovat)
tel.: +420 371 430 020 
web: zekesushi.cz
Facebook: Zeke sushi
Instagram: @zekesushi

Otevírací doba:
pondělí - pátek: 11:00 - 21:00
sobota - neděle: 12:00 - 21:00 

Fotogalerie
Autor: REGIONPLZEN.CZ Článek může obsahovat komerční sdělení.

ČNSO studio

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Renault Clio

Hlavní zprávy

 

ČEZ - Čistá energie zítřka