Očkovací centrum Polikliniky Agel v Plzni zvyšuje kapacitu a nabízí očkování o víkendu

Očkovací centrum Polikliniky Agel v Plzni se aktuálně připravuje na zahájení očkování proti onemocnění Covid-19 další skupiny obyvatelstva ve věku 60+ let a výrazně navyšuje své dosavadní kapacity.

potisk adapt print

Spolu s navýšením souvisí i otevření Očkovacího centra o víkendech.

„Aktuálně stále evidujeme velký zájem o očkování v našem Očkovacím centru, který se ještě zvýšil poté, co jsme přešli na vakcínu od společnosti Pfizer-BioNTech. V tuto chvíli jsme v Očkovacím centrum aplikovali téměř 3,5 tisíce dávek vakcín,“ informuje vedoucí Očkovacího centra Mgr. Bronislav Uriča.

V dosavadním standardním režimu očkování byla kapacita centra přes 500 dávek týdně. V tuto chvíli je do konce dubna v plánu zvýšit celkovou kapacitu o minimálně 200 dávek týdně. Tomu má pomoci i otevření Očkovacího centra přes víkendy, kdy se klienti budou moci objednávat na odpolední termíny, a to v sobotu nebo v neděli.

„Naše příprava na otevření registrace očkování pro další skupinu obyvatel starších 60 let je velmi pečlivá. Chceme, aby zájemci o očkování u nás přišli na řadu co nejrychleji. I proto jsme se rozhodli, že kapacitu našeho centra rozšíříme a budeme očkovat i o víkendech. Velký dík patří hlavně našim lékařům, sestrám, administrativním pracovnicím a kolegyním v lékárně, kteří všichni ochotně a s pochopením souhlasili s tímto rozšířením kapacit,“ říká Mgr. Bronislav Uriča.

Vakcinační centrum v areálu Polikliniky AGEL Plzeň se nachází v krajní části hlavní budovy polikliniky na ulici Švihovská 2444/14. Pro vstup do očkovacího centra je vyhrazen speciální vstup v zadní části polikliniky pro větší komfort klientů, kteří nebudou muset procházet přes hlavní vstup a recepci. V místě očkovacího centra klienti nejprve projdou administrativní částí v registrační místnosti a posléze budou vyzváni ke vstupu do očkovací místnosti, kde bude provedeno samotné očkování.

Poznámka redakce: 
Užitečné odkazy na PDF ke stažení

NetConcert Angelique Kidjo

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
The Loop Jazz Club

Hlavní zprávy

 

NetConcert George Duke Band
uniweb weby