Permanentkáři Viktorky budou mít zdarma příští ligový podzim

Podzimní část sezony zcela zásadně ovlivnila pandemie koronaviru, kvůli které nemohli na většinu zápasů do hlediště fanoušci. Týká se to samozřejmě i majitelů permanentních vstupenek.

SEO UNIWEB

Viktoria Plzeň se nyní jako první český klub rozhodla, že jim podzimní část sezony vykompenzuje.

Během podzimní ligové části byl klub výrazně limitován opatřeními a držitelé permanentních vstupenek tak nemohli navštěvovat všechny ligové zápasy. V hledišti mohli být pouze na zápas s Mladou Boleslaví a v omezeném počtu na duely s Opavou a Brnem, kde byly nařízené rozestupy a snížená kapacita hlediště.

Klub se nyní rozhodl, že fanouškům s permanentkou nabídne jako kompenzaci celý ligový podzim 2021/2022 zdarma. „Reagujeme tímto na aktuální stav a chceme podzimní část ligy permanentkářům vynahradit. Dříve nebylo možné rozhodnout, jelikož jsme vyčkávali a věřili, že například v prosinci bude možné část fanoušků na stadion pustit, což se ale bohužel nestalo,“ vysvětluje mluvčí klubu Václav Hanzlík.

„Nedokážeme predikovat, jaký vývoj nastane během jarní části sezony. Proto v tuto chvíli oznamujeme jen aktuální stav týkající se podzimu a počítáme s tím, že permanentkáři budou mít nadcházející ligový podzim zdarma. Podrobnější informace budeme komunikovat v průběhu jarní části i s ohledem na to, jak se bude vyvíjet situace ohledně koronaviru a z toho vyplývajících opatření,“ dodává.

Pro aktuální držitele permanentních karet stále platí řada slev a benefitů u klubových partnerů, sleva 10 % na nákup ve Viktoria shopu, kterou lze nově využít také při nákupu na eshopu.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
karoq 2020 prosinec

Hlavní zprávy

 

seo uniweb