Smlouva o připojení obcí Malesice a Lhota k Plzni byla dnes slavnostně podepsána na plzeňské radnici.
Smlouva o připojení obcí Malesice a Lhota k Plzni byla dnes slavnostně podepsána na plzeňské radnici. Od 1.ledna se na základě souhlasu obyvatel stanou novými městskými obvody – Plzeň jich tak celkem bude mít deset. Malesicím a Lhotě to zajistí především lepší přístup k financím což se příznivě projeví na jejich dalším rozvoji. Původně se měl k Plzni připojit i Chrást, v referendu ale chyběly tři desítky hlasů, aby byl návrh schválen.
Ať vám nic neunikne!
Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.